Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tetszik nektek ez a hang?...

Tetszik nektek ez a hang? Csak egy rövid kis videó:-)

2011. márc. 27. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
tetszik
2011. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó a hangszíned ,és vannak ügyes megoldások ! Egyszóval tetszik.. (én is énekelek amúgy:))


Hány éves vagy ?


Képeztesd a hangod mindenképp!!

2011. márc. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, 29 éves vagyok már régóta éneklek magamnak, gondolkozom az x-faktoron de a párom szerint nincs sok esélyem (nem megnyerni gondolnám csak kíváncsi lennék meddig jutnék)
2011. márc. 28. 07:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a hangod,a pasid meg egy dick.Jelentkezz az x-faktorba.
2011. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

énektanárhoz jársz ? Az nagyon fontos lenne hogy zongorával gyakorolj! A hangszíned nagyon szép, és van érzéked is hozzá!! A nem tiszta részeknél a tanár tudna segíteni !!


Ne hagyd veszni a tehetséged!! :)

Kicsit viszonyt készülj rá -mert nehogy az vegye el a kedved ,hogy amiatt ejtenek ki mert nem néhol kicsit hamis a rutin-meg a tanárhiány miatt !!


Én már írtam neked fentebb!! :)


Szóval HAJRÁÁ!! (szintén énekes lány)

2011. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jól esik amiket írtok, énektanárhoz nem járok, azt se tudom hogy kit hol kéne keressek, meg hogy nem nevetnének-e ki hogy mit akarok 29 évesen elkezdeni énekelni tanulni, így is a környezetemben szerintem nagyon furán néznének rám, van már kisgyermekem is de persze ő nem befolyásol semmit, csak ilyenkor már úgy néznek az emberre hogy mit akar már:)
2011. márc. 28. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszik, bár az általam preferált műfajban valószínűleg nem állná meg a helyét. De azért jó.:D
2011. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 29 évesen mit akarok már hozzáállásra két szó: Susan Boyle. Például. Nem hozzá hasonlítalak, csak mondom, hogy 29 évesen semmivel nem vagy még elkésve. Ha mondjuk 60 évesen tennéd ki a kérdést, akkor még érteném az ilyenfajta aggályokat.


A x-faktorroól annyit, hogy tehetsz egy próbát vele, de nem tudom a bejutásoddal vagy a kieséseddel járnál jobban. Ugye azzal tisztában vagy, hogy ha esetleg döntős lennél (megnyugtatásként: ennél sokkal kevesebb hanggal is voltak már döntősök), akkor a csatorna mindenféle műsorokba fog ráncigálni, mert a szerződés miatt megteheti. Ha megnézed, az összes döntős celebbé válik legalább ideiglenesen. Aztán a többség elfelejtődik, megy a levesbe. A műsor feldobja őket a magasba, de pár év múlva hatalmasat puffanva érnek földet újra. Biztos, hogy ez kell neked? Biztos, hogy nem fog rosszul kisülni egy esetleges hírnév? Ezt is érdemes lenne átgondolni, mielőtt bele ugrasz. Szvsz lenne esélyed döntőzni, főleg, ha énektanárhoz is jársz előtte. A hangod remek, az ének is szép, de elég sok technikai hiba van benne még, amit autodidakta módon nem hiszen, hogy ki fogsz küszöbölni.

2011. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia, köszi hogy írtál, nagyon jól esett, azt kell hogy mondjam nagyon jó hogy feltettem ezt a kérdést, mert már én is hallom a hibáimat, eddig úgy gondoltam hogy "jó" de most hallom hogy nem tiszta és,hogy magamtól nem tudom kijavítani csak rosszul eléneklem újra és újra, most arra jutottam hogy keresek egy énektanárt, megpróbálok megtanulni énekelni normálisan aztán jövőre vagy valamikor amikor úgy érzem készen vagyok megmérettetném magam, az az igazság hogy én inkább a 15 perc hírnév kategóriába szeretnék tartozni, nem akarok én hú de nagy sztár lenni és fenn maradni az emberek emlékezetében örökre, csak egyszer szeretném átélni a sikert:) és hogy ne legyen az az érzésem öreg koromban hogy ott voltam fiatalon és meg se próbáltam egyszer se. Aranyos vagy hogy azt írtad döntős is lehetnék, de nekem már az is nagy sikerélmény lenne ha 1-2 fordulón továbbjutnék :) egyébként én nem szeretném a családom elé helyezni ezt, ez is a visszatartó erők közé tartozik, hogy nem szívesen hagynám itt a kislányom napokra hetekre...
2011. márc. 31. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!