Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért lehet hogy az alábbi...

Ez miért lehet hogy az alábbi videót nagyon sokan megnézték amikor semmi kreativitás nincs benne?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=itrqyz6vPok&feature


én számtalan más videót láttam a youtube-on amibe számomra semmi poén nincsen és mégis nagyon sokan megnézik, olyat is láttam hogy azon röhögnek hogy az illető hogyan esett a fejére és törte össze magát..


a saját videóim inkább előre megtervezett minifilmek ,megvágom , sok időmet elvesz feltöltöm, és kb 300-400-as nézettséget tudok elérni 1-2 héten belül, biztos valamit én sem csinálok jól(vajon mi lehet?) ...de nekem ez kicsit sok hogy ilyeneken nevessek


ennyire sötétek az emberek? vagy ez tényleg vicces csak én nem tudom értékelni?


2011. ápr. 1. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tévében hajnali 4 körül szoktak lenni művészi kisfilmek.

Nyilván művészileg sokkal értékesebb, mint pl. a Való Világ, és mégis; a kisfilm hajnalban van, mert a kutyát nem érdekli, a VV-t viszont a fél ország nézi.


A minőség és a népszerűség legtöbbször fordítottan arányos.

2011. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat.

ez a tény annyira elgondolkodtató és elszomorító, de kár mérgelődni.:(

2011. ápr. 1. 14:50
 3/8 silverboy válasza:

uh.... wazz nem biztos hogy mindjárt mindenki sötét....

Mielőtt ráklikkelnek az egyszerű halandók, nem tud6ják előre -úgy mint mondjuk Te, aki NEMAKÁRKI lehet :)) hogy ennyire sz@@@ar lesz film, mert ezek a kis 1xerű halandók nem látnak előre úgy mint te h látod a filmet akkor is ha meg sem nézed :)) Amikor meg már elindul a film akkor ha közben is leállítják-mert rájöttek h mégsem az derült ki belőle ami a címből sejthető lett volna - akkor meg már megnézettnek írja a rendszer.

Gondolkozz :)

2011. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, 1. vagyok megint.


Belinkelnéd az egyik videódat? Kiváncsi lennék rá, szívesen megnézném.


(Kedves silverboy! Köszönjük a magasröptű, mélyenszántó gondolatmenetedet. Sajnos elég nehéz volt kihámozni, hogy mit is akartál mondani a te sajátos, primitív, bunkó stílusodban. Mivel érdemben nagy nulla (de inkább negatív) a véleményed, azért nem fűzök hozzá semmit. Most pedig nézd tovább a Cartoon Network-öt.)

2011. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nézd meg ezt.

http://www.youtube.com/watch?v=SWUqW5z-Jxs

és mond el mit gondolsz:)

2011. ápr. 1. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, 1. vagyok!

Megnéztem a videót, és nagyon ötletes, tényleg tetszett. Gratulálok!

Lehet, hogy már van, de ha még nincs, akkor érdemes lenne egy honlapot vagy blogot csnálnod, ahova fel tudnád tölteni az összeset. Utána meg felkeresni olyan fórumokat, ahol esetleg fel tudnának karolni téged.

Kár lenne ha elkallódnál. Sajnos, nagyon sok tehetséges fiatal nem tud kibontakozni, mert nagy az igénytelenség, és kevés a lehetőség.

2011. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm:)

,már gondoltam rá hogy valamit csinálok, mert tényleg érdekel a téma.

2011. ápr. 2. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

A www.mindenkilapja.hu oldalon ingyen készíthetsz magadnak honlapot vagy blogot.

Ha kész vagy, akkor tedd ide ki a linket! :)

2011. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!