Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Azt hazudtam, hogy...

Segítség! Azt hazudtam, hogy csókolóztam és most kiderült és mindenki az mondja, hogy milyen szánalmas vagy és más osztályoknak is elmondták nagyon sokat sírtam emiatt. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Látod nem kellett volna hazudni!
2011. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom..már bánom is de már nagyon rosszul érzem magaam miatta:S sírok nagyon:S bár csak nem hazudtam vlna:S L/14
2011. ápr. 8. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
és ebben mi a gáz? ők a szánalmasak hogy ezen fennakadnak..
2011. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na nehogy ezen rágódj már!Ez butaság. NE foglalkozz ilyesmikkel mondjanak rád amit akarnak te tudod hogy milyen ember vagy és hogy mennyit is érsz! Szerintem ne rágódj semmin, annál rosszabb lesz. Előfordul hogy esetleg beég az ember vagy ilyenek, de az ilyen égéseket csak ennyi idősen érzed ennyire rossznak, hogy emiatt sírdogálj. Egyébként meg mi van akkor? Én is kamuzok, sőt hazudtam már ennél nagyobb dolgokban is aztán kiderült az igazság, egy kicsit akkor rosszul éreztem magam de ez az érzés elmúlik nem soká. Csak te hiszed hogy mindenki erről beszél, szerintem ez csak ilyen 1-2 napos dolog, most úgyis hétvége van, ha visszamész hétfőn suliba már nem fognak ezzel piszkálni, el is felejtik. Ha pedig lesznek olyanok akik ezzel fognak piszkálni, lényeg hogy ne vedd fel, ne foglalkozz velük, mert ha látják rajtad hogy annyira magadra veszed hogy elsírod magad akkor utána piszkálni fognak egy kis ideig. Egyszerűen csak egyik füleden be a másikon meg enged ki amit mondanak és meglátod egy kettő elfelejtik a dolgot és már más lesz a téma! Amúgy meg hidd el nem kapkodsz el semmit, nem probléma az hogy 14 évesen nem csókolóztál még :D Én kajak 16 éves voltam amikor először csókoloztam, szóval nem kapkodsz el semmit, ráérsz még ilyesmiken rágódni, lesz még előtted egy csomó idő. Fel a fejjel, tudom milyen 14 évesnek lenni, tudom milyen ha kamuzol és beégsz mert kiderül az igazság, de ne foglalkozz vele engedd tovább, a barátaidnak úgy sem számít hogy mit mondasz, nem azért a barátaid mert csókozol vagy sem. Ha pedig ezért a barátaid és ezért lógnak veled akkor nem igazi barátok. Hidd el előtted egy egész élet, tele jó és kevésbé jó dolgokkal, de ne akadj fnent ilyesmiken, nem vagy lekésve semmiről sem!

19/F

2011. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nehogy azért csókolóddz, hogy beteljesüljön a hazugságod. Így éppen az első csók szépségébe taposnál bele.
2011. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ám,és nehogy beleess nyakig.
2011. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!