Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem 22 évesen magamat...

Miért érzem 22 évesen magamat gyereknek? Ez baromira nem normális szerintem.

Figyelt kérdés
épp ugyan azokat a meséket szeretem, épp ugyanúgy lelkesedem dolgokért, és éppen ugyan úgy félek dolgoktól, mint 14 vagy 15 évesen. ez miért van? már 22 vagyok a francba.
2011. ápr. 9. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán a környezeted, a körülmények ilyenek. Egyébként, néhány kivételtől eltekintve, nem baj ez.
2011. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel sokan így vannak.Nem annyira nagy gond.

Ha tényleg felnősz (márpedig befog következni),akkor hiányolni fogod ezeket a dolgokat.

Szóval ráérsz még(szerintem).

2011. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hat szerintem meg nem ettol lesz felnott az ember h mar nem szereti a meseket nem lelkesedik a regi dolgokert.


En imadok bizonyos meseket. Kepes vagyok rajzolni hozzajuk es torteneteket kitalalni, illetve majd meghalok ugy varom a folytatast.  I (L) villains.


Ha veszek/kapok uj bringat akarok ra ketoldalt a kormanyra ilyen szalagos valamit mint gyerekkent.

Multkor kepes voltam apammal buborkfujo pisztolyt vetetni egy piacon ami vegul ott maradt tesoimnak.


Es most ra vagyok kattanva a diszitsunk kormot csilivilire, koromnyomda ilyenek es ezt 13-14evesen csinaltam.


Foszforeszkalo csillagok vannak a szobam falan es meg venni akarok hozzajuk.


Neha ramjon h elo kene keresni a Barbie-jaimat vagy venni egyet amikor elmegyek mellettuk.


Jah vettem egy play-dough gyurmat mert szeretem es megnyugtat az illata.


Jaaah es egy jo nagy bulldog plusst szorongatva alszom es vagyok kepes tvzni is.



VISZONT En attol vagyok felnott h ellatom magam kajaval takaritok mosok magam utan van szamla amit sajat neven fizetek mivel internetnetet en szerzodtem :) es a szorakozasaim nagy reszet is kb. 80%-ban en fizetem. En perkaltam a teli udulesem koltsegeit 100%-ban.  Most foglaltam le a nyaralasom. Gondolok a jovore es elore tervezek. 


Egyebkent 20 vagyok es lany es a lakasom ok h meg anyum fizeti de egyetem mellett jelenleg ennyi telik ki tolem, azt hiszem ez se keves.


Jah es a kedvejcem amikor anno hugom ket osztalytarsaval osszefutottunk es megkerdeztek h mit csinalok utana. Mondom elmegyek veszek par eztazt aztan megyek a bankba. Egyik: bankba?! Masik: o mar felnott! xD xE

2011. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
No figyelj ide! Én a napokban töltöttem be a 39-et(!) és még mindig nem érzem magam még 25-nek sem. Ennek inkább örülj. Annyira nyomasztó, amikor nálam fiatalabbak megtörten, megcsökötten "felnőtteskednek". Inkább legyek egy nagy gyerek, mint egy besavanyodott, megtört felnőtt.
2011. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

eh... írtam egy kérdést: hogy tanuljak meg élni 22 évesen, ha nem hagynak?


olyan mintha magamról olvasnék itt. kivéve, hogy én negatív értelemben vagyok gyerek, és negatív értelemben felnőtt.


érdekes, hogy manapság egyre több fiatal esik ebbe a csapdába. vajon miért? mi vagyunk az y-generáció?

2011. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a Pán-Péter kor :D

Szerintem jó ez,25-32ig kb.

2011. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35 evesen south parkot nezek es megis felnottkent elek.sokan mondjak ram nagy gyerek vagyok.erezd jol magad az a lenyeg!vagy begyepesedett agyu ember akarsz lenni?legyel orok gyerek:D
2011. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Máiréad válasza:
Én úgy érzem a 4 éves szinten le vagyok ragadva, de nincs ebben semmi rossz. ma a legtöbben túl gyorsan akarnak felnőni, és felnőttnek képzelik magukat, holott egyébként egyáltalán nem azok. ha te be mered magadnak vallani, hogy gyereknek érzed magad, és úgy viselkedsz, hogy elfogadod, hogy ez tök normális, mások sem fogják ezt furcsának találni.
2011. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
eltudom végülis fogadni, mert akkor vagyok a legboldogabb ha önmagam lehetek, de ez sajnos nem mindig adatik meg. az arcom kerekebb, fiatalos, nem vagyok szőrös tipusu, sőt, elöl nem is nől az arcomon szőr. ezzel at akarom mondani, ha csináltatok egy jobb hajat, talán fiatalabbnak nézhetek ki, de nem tudom milyet kéne. meg valami szerelést is ajánlhatnátok, hogy legalább 16 nak kinézhessek, hogy talán akkor elnézzék nekem, ha kicsit gyerekesebben viselkedem. najó lehet ez hülyeségvolt:P
2011. ápr. 15. 18:26
 10/10 szamóca. ***** válasza:
én is gyerek vagyok még :) illetve már....a lényeg hogy 20 évesen is tudok őrült lenni, és rácsodálkozni mindenre. de ez a legjobb tulajdonságom, ésm indent elkövetek hogy ne változzak :D
2011. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!