Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire rosszul válaszolok?...

Ennyire rosszul válaszolok? Sosem pontoznak fel szinte, már kissé ijesztő hogy a kérdésből mindenkit felpontoznak csak engem nem

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker.. a 2.ak én válaszoltam


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1710.. itt az 5. vagyok



http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker.. itt a 2.


olyan emberek akik nem is ismernek ,hogy hogy semmit nem pontoznak fel, semelyik válaszomat sem(úgy hogy a körülöttem lévő válaszokat mindegyik fel vagy le van pontozva)


mindig 61%os


mit csinálok rosszul?


2011. ápr. 14. 20:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..


. úgylátszik itt csak én nem szeretek krákogni..:S

nekem nem tetszik annyira mint az angol vagy a spanyol


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-09 22:49


itt is én vagyok, de miért mindig csak nekem 61%os


ez már a 4. olyan kérdés amit találomra választok ki ,és mindegyik változott csak az enyém nem

2011. ápr. 14. 20:24
 2/12 anonim válasza:
Neked tényleg ez a legfőbb problémád?!:O
2011. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

téged pl ki pontozott fel??!


sokszor érzem magam úgy hogy az emberek nem vesznek észre, sokszor támadnak beteg gondolatok a fejembe hogy észre vegyenek. de szerencsére gondolatból nem lesz tett


nos ez a bajom ,hogy itt az oldalon is ahol senki sem ismer nem pontoznak fel.. de ez hogyan lehetséges ,hogy mindközül csak engem nem ,a többit igen ,ez már inkább misztikus mint hogy zavaró..:O

2011. ápr. 14. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem az ismeretséget pontozom.
2011. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kicsit szerintem is vicces ez a probléma:D Megkérdezhetem hány éves vagy?


Ha pedig a százalékod 61, az azt jelenti hogy már voltál felpontozva:)

De ezeknél a kérdéseknél 2 okból nem vagy pontozva: 1még frissek.

2:Semmi extrát nem írtál. Semmi olyat ami kiváltana egy pozitív vagy negatív indulatot.

2011. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

oks ..csak akkor nem értem hogy az olyanokat ,hogy mint pl. "mennyé a fenébe" válaszokat miért pontozzák..mert mintha annak lenne értelme


17F

nem haragból írok

2011. ápr. 15. 15:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom... nekem azért magas az arányom mert csak ahhoz szólok hozzá amiben tudok újat mutatni és komoly tanácsokat adni, amikor csak olyan hozzászólások vannak mint a "menjél a fenébe", és szerintem nem azokat a hozzászólásokat pontozza fel a kérdező amelyik őt elküldi a fenébe... hanem vagy régebbi válaszaiból vagy egymást pontozzák fel, de szerintem ennek a pontozós dolognak csak akkor lenne értelme ha csak a kérdező pontozhatna...mert így nevezhetnék úgy is hogy "A válaszoló ...%-ban SZIMPATIKUS választ ad"
2011. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értelmét inkább én sem keresem, de valahogy mégis az életben is sokszor találom magamat magányosan ,mint ahogy ebben a szituban is azért tettem fel a kérdést.
2011. ápr. 15. 20:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Írj a politika kategóriába és szidj valakit, ha csak ennyi a gondod ;)

A belinkelt kérdéseknél egyébként még mindig nincsenek a többiek sem pontozva, nem csak te.

2011. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
várj .ezt most nemértem ,mondjad ,melyik kérdésbe van még1 61%os a belinkeltek közül?
2011. ápr. 15. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!