Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik voltak életed legszebb...

Mik voltak életed legszebb dicséretei?

Figyelt kérdés
Kitől kaptad? Milyen helyzetben?
2011. ápr. 16. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon jó az elgondolás, meg jól csinálod"

egy autóversenyző mondta arra ahogy én próbáltam bohóckodni, ráadásul nem ismertem és mások szerint elég bunkó szokott lenni, szóval őszintének hatott tőle.

Szerintem olyan emberektől a legszebb dícséretet kapni akik nem állnak hozám közel hiszen ők nem elfogultságból mondják:D

2011. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tág értelemben vesszük a dicséretet, akkor szerelmeslevelek.
2011. ápr. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ont pedig szivesen latnank IV. evben!"

Sebesz foorvos mondta mutet utan miuatan megkoszonte mindenkinek a munkat es vette le a maszkot aztan felemfordult es meghivott nyari gyakra :DD


Jah mert az operacio kozben kerdezgettek h ez mi az mi es hat mivel pont akkor tanultuk az emesztorendszer anatomiajat tudtam valaszolni :))))


Vagy amikor a beteek azt mondtak h jo orvos leszek :)


Foleg szakmai dolgok tesznek boldogga.

A milyen szep vagy dolgot olyan kulonosen es nem sablon modon meg sosem fogalmaztak meg nekem...:S

2011. ápr. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
en kulfoldon elek es attol ajulok el a gyonyortol mikor az elso pillanattol kezdve a magyarsagomert biznak meg bennem es megbecsulik a munkamat. ennyi gyonyoru dicseretet otthon sosem kaptam.
2011. ápr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ja es mikor ajanlo levelet kaptam ,azt irtak hogy: ertekes csilagot veszitettek el bennem es barmilyen munkaba nagyszeru es tokeletesen megbizhato vagyok! mit ne mondjak ! elsirtam magam a meghatottsagtol!
2011. ápr. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

'Na ez már jó volt, csak kicsit sz*r'

egy idegen edző mondta nekem egy rúgásomra amit sohasem tudtam jól megcsinálni (a yoko-gerihez nem elég laza a csípőm)

2011. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Te voltál a király, elviszünk a versenyre!"

Egy edző mondta, akit nem nagyon ismerek, amikor kiválasztották hogy kit visznek atlétika versenyre.

2011. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nőmmel az hogy: óhh de nagy!!!
2011. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ügyes vagy :D
2011. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"TE egy különleges és kiismerhetetlen lány vagy. Sosem tudom, hogy mire készülsz, és hogy mire hogy reagálsz. 3 éve tanítalak, de még nem ismerlek teljesen."

az osztályfőnököm mondta, amikor valaki megmondta neki, hogy önbizalomhiányom van és hogy nem tudom ki mit gondol rólam, pedig szeretném.

2011. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!