Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az igazi énem?

Milyen az igazi énem?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, hetedikes, 162-163 cm, 57 kg.(tudom hogy sok, de hát ez van)

Régebben határozott, vidám, kissé makacs gyermek voltam, nem lehetett rámerőltetni semmit, ha valami nem tetszett vagy nem akartam megmondtam hogy "nem". Egy két éve viszont nem hagy hidegen, hogy más mit gondol rólam, vadabb lettem és hangulatingadozásaim vannak:van hogy jó hangulatban vagyok: vidám, boldog, engedelmes és türelmes, máskor viszont vad, morgós, türelmetlen, harapós. Azt állítják nincs helyén az önbizalmam, egyik barátnőm egyszer azt mondta depressziós vagyok(bár ezt nem hiszem, akkor mindig rosszkedvű lennék). és ebben az egészben az zavar meg legjobban, hogy mindez környezettől független, attól is, hogy milyen jegyet kapok. anyukám szerint a kamaszkortól van, de már két éve van menzeszem és szinte teljesen ki van fejlődve a testem.


Bocsánat a kisregény miatt, csak szeretném végre megtudni ki is vagyok valójában...

köszönöm, ha végigolvastad és még inkább ha válaszolsz.


2011. ápr. 16. 15:11
 1/10 tetris ***** válasza:
Édesanyádnak tökéletesen igaza van. Hiába vagy már fizikailag kész nő, attól még a személyiséged változik, fejlődik. Nincs veled semmi baj. Tök normális vagy!!!!!
2011. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
két éve van ez így, azt hittem, idővel jobb lesz, de nem. jobban megtanultam kezelni ugyan a helyzetet, de mégis gyakran van hogy egyik percről a másikra beborulok. és azt sem tudom miért, mert nincs okom rá. meddig lesz még így? és hány éves koráig "kamasz" az ember?
2011. ápr. 16. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
attól h 2 éve van menzeszed és ki vagy fejlődve majdnem teljesen(amit kétlek) attól még a kamaszkorban vagy(kb 18 éves korodig, egyeseknél még tovább tart)
2011. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha 12 évesen ki van fejlődve a tested akkor ez vmi rendellenesség..

na de térjünk a lényegre..

simán kamaszkor.. menstruációtól független

/gondolom amúgy a testi fejlettséged alatt a melleidet értetted, de tudtommal 1-2 évvel azelőtt, hogy menstruálnál elkezd nőni a melled/

2011. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, 7-8 éves korom óta nő a mellem, jelenleg 80B/80C(attól függ, milyen táblázat szerint), 162-163 cm vagyok, 57-58 kg(szeretnék 5-10-et fogyni) és a csípőm is már szélesedett, habár még lehet hogy az fog. ezt értem azalatt hogy szinte teljesen ki vagyok fejlődve. ha hülyeséget írtam szidhattok!
2011. ápr. 26. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
-78 éves korod óta menstruálsz. Ez érdekes. Én fiú vagyok, úgyhogy nem tudom, hogy hogy megy ez a lányoknál de szerintem ha ennyire korán elkezdtél érni, akkor ez valami hormonális dolog lesz ami a kamaszkor természetes velejárója. Mindenesetre meglepődtem rajta, hogy ennyire tisztában vagy az érzelmeiddel és tisztában vagy vele, hogy mi is zajlik benned. Tudod ilyen korban az önismeret ritka érték amit meg kell becsülni. Biztosan felelősségteljes és szerető barátnő és feleség leszel.
2011. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem is így van, és nagyon kiborít. Vmikor tiszta ideg vagyok, és ha megkérdeznék, mi bajom, nem tudnám a valódi okát, mert persze mindig vannak problémák, de vmikor nagyon rosszul reagálom le ezeket. :S Anyu azt mondta, h kamaszkori hormonok..... De utálom őket! :S

17/L

2011. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 12 éves koromban jött meg a menzeszem, és egy kicsivel előtte nekem is elkezdődtek az ilyen hangulatingadozásaim. 13 éves koromra valamennyire megszűntek, de nem teljesen, és ez a "valami miatt ideges vagyok, de nem tudom mi miatt" és "csak úgy rossz kedvem van, nem tudom miért" még mindig megvan. Csak 13 éves koromig naggyon durván.. Aztán 13 koromban, egyre jobban elkezdtem "lázadni". Folyton veszekedtem anyuval, aztán decemberben nagyon elfajult a helyzet, 4 napig folyamatosan haragban voltunk. El akartam menni otthonról, de félúton visszafordultam, és hazamentem anyuhoz... :P Azután a nagy veszekedéses időszak után anyu elkezdett jobban foglalkozni velem. Szóval... Jött értem a suliba, meg reggel is elkísért, amikor hazajöttem kijöttem és a nappaliban tanultam (vmiért csak hangos zene mellett tudok jól tanulni otthon, és mivel anyu operaénekes (szal szereti a zenét) nagyon jó kedvünk volt, együtt énekeltünk, kirángatott az asztal mögül és táncoltunk stb..) este bejött hozzám amikor fürödtem, leült mellém, a wc-re (lehajtotta a fedelét) és ott el kellett mondanom az egész napom (vallatónak hívjuk...) aztán bejött velem és bent maradt amíg elaludtam. Reggel is ő keltett, nem az ébresztő. És azóta sokkal kezelhetőbb vagyok, és a hangulatváltozásaim is nagyon elhalványultak, de sajnos nem tűntek el teljesen. Tudom hogy nyálas a történet, de ez van. Még mindig így élünk, és nagyon jó. Amúgy anyudnak igaza van, kamaszodsz.

14/L

2011. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

engem mindig is az édesanyám költött, és szinte mindent meg lehet vele beszélni, ennek ellenére túl vagyok az első "lázadásomon", majdnem 2 éve kezdődött, 3/4-ed évig tartott:folyamatosan veszekedtünk, úgy éreztem hogy meg akar fosztani az élményektől, ha bizonyos dolgokat nem engedett(amiért utólag hálás vagyok neki). De ez nem egy újabb lázadás kezdete, csak egyszerűen 2 vagy több éve nincs nyugtom. Az okot szeretném tudni.

kösz ba válaszokat, kérlek még írjatok

2011. máj. 2. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy Japán személyiségteszt, amit megcsinálhatsz. Először leírom, hogy mit kell csinálnod, aztán írd le az eredményt, utána pedig leírom, hogy mi mit jelent, hogy ne tudj csalni ;). Képzeld el, hogy egy sivatagban sétálsz, és meglátsz egy kockát. Mekkora ez a kocka? Milyen anyagból van? Milyen messze van a talajtól? Ha ezzel megvagy, képzelj el egy létrát. Milyen anyagból van? Hol helyezkedik el a kockához képest? Ha ezzel is megvagy, képzelj el egy lovat. Hogy néz ki? Van rajta valami? Mit csinál éppen? Ha ezzel is megvagy, képzelj el valamilyen virágot. Mennyi van belőle? Ha leírtad a válaszokat, elmondom, hogy mi mire utal ;)
2016. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!