Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon szeretek enni? A hasam mint egy feneketlen teknö, ami a hütöben van, abbol mindenböl kell ennem (pláne ha sütemény). Ez megy egész héten. Hétvégén meg a szenna tea, /emésztést serkentö, gyomor ürítö/.

Figyelt kérdés

Ez lehet valami lelkiprobléma,vagy bulímiához hasonlo betegség?A ráadás az ,hogy a mérleg mindig többet mutat,a szomszéd meg mindig azt mondja,hogy le vagyok fogyva.Arra már rájöttem,hogy olyankor ö az aki éhes.Ha azt mondom nem vagyok éhes,ö akkor is etet,én pedig általában gyenge vagyok ,hogy visszautasitsam az ételt.

(Ez jelezhet lelki gyengeséget?)A fogyokurát nem tudnám betartani,mert csak azt a kaját enni,mikor tudom ,hogy normális kaját is kell föznöm.


2011. ápr. 16. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

kort és nemet nem írtál, pedig jó lett volna.

12/L vagyok, 162.5cm, 57kg(szeretnék leadni még 5-8 kg-t).ez még egész tűrhető, mert voltam már 62 is. tudom hogy miről beszélsz, én is folyvást éhes vagyok.


próbáld meg, hogy kimerítesz magadnak egy NORMÁLIS adagot, és ha azt megetted bármennyire is szeretnél még enni menj ki a konyhából és ne menj a hűtő közelébe!(ha ott maradsz, akkor biztos hogy nem bírod ki több kaja nélkül...). ez egy hétig nehéz lesz, de aztán kezd összeszűkülni a gyomrod, és egyre könnyebben fogod viselni.

még egy utolsó tipp: menj futni(vagy ha azt nem bírsz akkor sétálni), a friss levegőn könnyebb elviselni.


bocs a kisregényért. nekem bejött, fogytam, hátha neked is menni fog.

2011. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
100%
Enni mindenki szeret. Ezzel igazán nem vagy kivétel. Nálam az vált be, hogy amikor rámjön a falhatnék, akkor először is megiszok egy nagy pohár vizet. Ettől még nem leszek jóllakott, de mégis van már valami a bendőmben. Aztán jöhet a rágógumi. Ez is lefoglal kis ideig. Utána jön a tökmagevés. Lefoglalja a számat, a kezemet, mégse lehet nagyon meghízni tőle, és még egészséges is.
2011. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

24 L , 3-5 kg felesleggel

A rágo nem nekem valo,csak a töméseimet szedné ki a fogaimbol,tökmag felfuj és sok idö kell hozza, hogy jo lakjak vele:(

Igen ,a vizet azt alkalmazom jobban munkában.Azt a napi 1.5-3 L folyadékot megiszom naponta,attol is sokszor csak a hasam nö.

2011. ápr. 16. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!