Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy barát? Mi lehet...

Milyen egy barát? Mi lehet ennek az oka? Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Mi 4-en vagyunk barátnők és én mindig kiesek a " bandából ". Gondoltam arra, hogy azért, mert féltékenyek. Nekem már volt több kapcsolatom, nekik egy sem eddig. Én már nem vagyok szűz, ők " ki vannak éhezve " ( amit meg is említenek, olyanképpen, hogy " de jó lenne már szexelni ".. Ekkor poénból felém vigyorognak. Nyáron volt komoly kapcsolatom ( azóta már szakítottunk ), akkor kevesebbet foglalkoztam a lányokkal, hiszen szerintem ezt minden kapcsolatban élő tudja, hogy a férfi, akit szeret nem csak a párja, a szerelme, hanem egyben a legjobb barátja is, akivel mindent meg tud beszélni. Ezért is megvoltak sértődve, még a születésnapomra sem írtak egy sms-t sem..


Az egyik ilyen barátnőm megjegyezte, hogy azért viselkedik ő, személy szerint így, mert csak akkor keresem őket, ha kell nekem valami vagy ha szükségem van rájuk. Itt nem értem pontosan mire gondolnak, hiszen egy osztályba járok 2 ilyen barátnőmmel, a másik lány máshova jár suliba.

Tényleg nem tudom mit várnak tőlem... Teljesen tanácstalan vagyok.. Mit gondoltok?


2009. márc. 3. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek, mert nekik nem sikerült az amire a vágynak, neked meg mindig. Egyszerű irigység,de milyen dolog az hogy irigyek a barátnőid mert ök képtelenek kapcsolatot létesiteni,ergo saját hibájuk semmi közöd hozzá.

Az iylen barát nem barát...

Egy jo baráti társaságnak épp ellenkezöleg, segiteni kéne egymásnak hogy találjanak maguknak fiut.A tapasztaltabb elmondja véleményét a többi meg ugy tesz.

Istenem ti lányok nagyon irigyek vagytok egymásra, ölni tudnátok... Ha választhatnék egy képeséget az lenne hogy bele láásak a nők fejébe. Komolyan modnom én lennék a legokosabb ember:D

2009. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál! :) De az a furcsa, hogy nekem van egy másik barátnőm is, ( őt nem nagyon kedvelik.. :S ) és pl. ő felmehet Pestre koncertre, engem nem engednek, mégsem vagyok olyan, hogy utána ki nem állhatom meg stb.. Én nem bírnám ezt tenni... Annyira örülnék, ha nekik is lenne barátjuk és " megtapasztalnák ", hogy mi a helyzet olyankor.. legalább nem lennének velem ilyenek és boldogok lennének...


Tényleg nem tudom hogyan lehetne ezt helyre hozni, hiszen nem vagyok olyan, h dicsekedek, hogy háhá Én már nem vagyok szűz meg etc.. Annyira szeretném rendbe hozni ezt a " barátságot " :(

2009. márc. 3. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ott a baj,hogy túl kicsinek érzik maguakt amikor velük vagy, és ezért kiszorítanak téged a viselkedésükkel. Kicsinyes ovodás dolog... Ha szeretnéd változtatni ezen akkor üljetek le és beszéljétek emg közösen vagy egyesével hogy most mégis mi bajotok van? Ha nincs egyértelmű váalsz akkor találj más barátokat. Nem kell egynél leragadni.


Ezzel nem akarok rosssz ómen lenni csak ugy elképzeltem hogy milyen lenék a te helyedben. Attól még lehet több megoldás is

Elöző vok

2009. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. Már veszekedtünk is, mikor nagyon elegem lett ebből a viselkedésükből. De tényleg nem tudtak igaz, hasznos választ adni, hogy miért is van.

Én próbálok toleráns lenni, de van mikor nem megy és teljesen gyerekeseknek tartom őket, pedig mindannyian 18 évesek vagyunk.

Van, mikor az önbizalmam annyira lecsökken, hogy tényleg mindenért mindig én vagyok a hibás, akármi van.. Nem tűröm el mindig, általában vagy ott hagyom őket, vagy veszekedek velük egy sort és másnap ÉN megyek be hozzájuk, hogy na, beszéljük meg. Annyira jól elvannak együtt, szinte feleslegnek érzem magam, pedig nekem ők fontosak, mert régen nem volt ez... :(


Köszönöm, hogy segítettél! :)

2009. márc. 3. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is egyrészről irigyek Rád. Viszont lehet, hogy Neked is kellene változtatna egy picit. Tudom, hogyha összejön egy lány egy fiúval, kevesebb idő jut a barátnőkre, de ilyenkor sem szabad elhagyagolni őket(főleg ha Neked tényleg ennyire fontosak). Hívd fek Őket esténként, randi után vagy előtt velük is találkozz.


Egy fiú csak ideig óráig barátod, de a barátnők örökké azok maradnak( jó esetben).

2009. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vannak olyan emberek, akik akkor érzik barátnőiknek a másikat, ha mindig együtt vannak, mindent együtt csinálnak, mindent egyformán élnek át.... sajnos én is ilyen vagyok. mindemellett tudom, h attól is lehet igaz barát vki, ha nem keresed 1 fiú miatt egy ideig, aztán keresed, és ő ugyanúgy ott van neked! ő veled örült, h boldog vagy vkivel, és ha távol vagy is, a barátnője vagy. persze ebben is vannak "álok".


szóval a te barátnőid a sülve-főve tipusok. ettől nem biztos, h igaziak. csak még ők sem tudják.. ők a pasijukhoz is igy fognak ragaszkodni, és akkor nem lesznek ám majd egymással.

nem biztos, h hozzájuk kéne ragaszkodnod, mert te reálisabb vagy, más az életnézeted, mást vártok el egy kapcsolattól. és szerintem rengeteg olyan ember van, mint te. és aki akarja a barátságod, nem kell esdekelni érte....

gondold végig..

2009. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz... csak az a baj, hogy a környezetemben nem nagyon vannak olyanok, akiknek nincs még ilyen " sülve-főve" barátjuk, és nehéz lenne szereznem... :S
2009. márc. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!