Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez a "moddolási" mánia?

Mi ez a "moddolási" mánia?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, hogy a moddolás a helyes kifejezés, de nem jutott eszembe jobb. Tök röhejes, de az van- hogy kényszer szerűen folyamatosan változtatnom kell mindent, amit változtatni lehet a gépemen (háttér, msn kinézet, avatar, explorer kinézet) különben rosszul érzem magam, ha sokáig ugyanúgy néz ki, akkor "szúrja a szemem", és ideges leszek. Száni kicsit de ez van :) nem tudom magam se mire vélni és most már a telómra is átterjedt. Azon kapom magam, hogy a netről töltök le ilyen témákat, és már hajnal van és tudom hogy az egész szart se számít de muszáj.


Nem vagyok ultra kocka, van életem is, bár szinte mindennap számítógépezek (ez kb kikerülhetetlen) és egyszerűen megőrjít hogy ezzel kell foglalkoznom. Van még másvalaki is akinél ez jelentkezett?


2011. ápr. 18. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
kissé kényszerbeteg vagy, kapcsold ki a gépet, és mozogj kicsit. Tudom, h baromi nehéz.
2011. ápr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem, én csak 1 témát állítok be és úgy hagyom 100 évig.
2011. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja de azt az egyet jól megválogatom.

Telóra csináltam sajátot, és saját menüt, mert nem tetszik semmilyen gyári.

2011. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett h a hátteret cserélhetnéd mondjuk letölthetnél egy jobb böngészőt az explorer helyett lol
2011. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem explorerem van. Browsert akartam írni. valójában chromeot használok.
2011. ápr. 20. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!