Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon fontos és komoly...

Matekid kérdése:

Nagyon fontos és komoly önismereti kérdés (? )

Figyelt kérdés
Na szóval. Én egy eléggé kedves ember vagyok, sosem bántok meg senkit (ne jöjjetek azzal hogy ez nem igaz, ismerem magamat.) viszont ezt úgy értem el hogy bármikor amikor kedveskedni tudnék egyből az jut eszembe hogy lehetne megbántani nagyon az ilettőt úgy hogy nagyon szomorú legyen, és épp nem ezt teszem. Akkor én most belűlről gonosz vagyok?
2011. ápr. 18. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha direkt nem azt csinálod, miért lennél "gonosz"?
2011. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
belűlről gonosz. egyből az jut eszembe hogyan lehetne súlyosan megbántani érzelmileg a személyt.
2011. ápr. 18. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem IKREK-jegyben születtél?

Én is szoktam vívódni ilyeneken, de igazából tudom, hogy van bennem gonoszság, és jóság is. És ezzel nincs is semmi baj. Ha KELL, tudok gonosz lenni, de jó dolgokat is sűrűn művelek.

Ezek szerint van önismereted, amit tisztességesen tudsz befolyásolni, van önkontroll. És ez jól van így.

2011. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg irigy vagy, v unod, hogy te vagy az örök jópofi
2011. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem csak okosabb vagy az átlagnál...Ez is 1fajta interligencia.Hogy egy szituációból 2 lehetséges válaszlehetőség következményeit is magad előtt látod...Ez szerintem valamilyen szinten tanulható...És mivel törekszel a jóra nem lehetsz gonosz nyugi:)
2011. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az számít, hogy mit teszel.
2011. ápr. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rájöttem én jó vagyok :DD köszi a válaszokat és ezt tényleg egy intelligenciai adottság, hasznos! :)
2011. ápr. 24. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!