Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szoktátok végiggondolni...

Nem szoktátok végiggondolni hogy a következő közlemény vagy tett amit el fogsz követni 1-2 másodpercen belül nem lesz majd gyökérség?

Figyelt kérdés

17F létemre mindig most már napi gyakorisággal meggondolom hogy a következő beszólás vagy mondat amit mondani fogok azt tulajdonképpen felveszi a harcot az osztálytársaim dumájával vagy nincs esélyem..


aztán egész jól meg tudom ítélni mi lesz a vicces és akkor nyilván makogok valamit.. de már mondhatni megjátszom magam..


szerintetek ez normális?


2011. ápr. 18. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam ami a szívemen, az a számon, nem igazán érdekel, hogy kinek mondom. Nagy arcnak tartanak, mert nem félek kimondani, amit gondolok. És vállalom is érte a felelősséget, bár nem nagyon érdekel, hogy ki mit gondol, én így érzem jól magam.
2011. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani, mint az első, talán annyival tudnám kiegészíteni, hogy én általában egy kis humorral is fűszerezem a mondanivalómat, ezáltal cinikus megjegyzés lesz a végeredmény. Azonban engem nem "nagy arcnak" tartanak, hanem egy suttyó érzéketlen parasztnak, aki le se sz*rja mások érzéseit. De nem baj, én inkább leszek őszinte, mint egy magát megjátszó, össze-vissza hazudozó, s*ggnyaló féreg (nem a kérdezőre célzok).
2011. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, de kedves vagy utolsó:)


én érzékeny vagyok "lelkileg"(nem tudom hogy miért ,vagy hogy én tettem-e magamat ilyenné.)

a megjátszást én sem úgy értettem hogy becsapom a másikat-dejófej vagy ,közbe meg utállak- hanem próbálok beleilleszkedni ebbe a - hadd mondjam ki - mocskos világba, ahol a fiatalok körében humor nem létezik ,ivászat,dugás és egyéb tiltott drogok nélkül.:S


tartsatok szánalmasnak, ha így gondoljátok ami sajnos érdekel és zavar is


csupán az vigasztal hogy nem ismertek.

2011. ápr. 19. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy nem rád céloztam (beugrott néhány konkrét személy az ismerettségi körömből, róluk írtam ezt).:D

Egyébként miért akarsz te konformista lenni? Ki nem sz*rja le, ha nem olyan vagy, mint a nagy átlag? Az értelmesebb embereket ez nem fogja zavarni (sőt, ellenkezőleg), az unintelligens f*szokkal meg nem érdemes foglalkozni.

2011. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen-igen bocsánat hogy engedtem hogy félreértsdXD..lejött hogy nem nekem üzened..


az a gond hogy akkor lehet nem élek intelligens emberek között.. pedig ha a tanulmányi átlagot nézzük a suliba elég jól áll az iskola de mégis az erkölcs,"értelem"(nem a matematikai egyenletek megértéséhez szükséges értelemről hablatyolok)


mintha a 2 nem férne össze egymással:S .. illetve logikusan nézve aki okos az "értelmes" is ,de mégse ,van annyi primitív bunkó diplomás "sikeres" ember.

2011. ápr. 20. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!