Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mivan velem? :O...

Szerintetek mivan velem? :O elolvastam egy rémtörténetet.

Figyelt kérdés

elolvastam egy rémtörténetet...

[link] legelső töri)


amióta elolvastam kicsit másképp érzem magam...ha becsukom a szemem akkor sárga villogásokat látok...mindig is félős voltam:Sa fantáziám is elég élénk:(nem tudom h hiszek-e vagy nem hiszek benne de vmi fura dolgokat érzek belülröl amióta elolvastaam(kb. 10perc)


áhhh lehet cs vmi pszihés izé vagy nem tom:S



Légyszi most nincs szükségem olyan válaszokra amik lehülyéznek stb...


kössssy:))


2011. ápr. 20. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt már én is elolvastam egyszer, még régen. És elárulom, hogy én is r*hadtul f*stam.xD

Nem is tudom, van valami benne, ami olyan nyomasztóvá teszi az olvasást. Ez olyan pszichohorror féleség, csak ezt nem a képet (filmkockákat) látod, hanem a szöveget.

De nyugodj meg, nincs mitől félned. Én kb. 2 éve olvastam el, és azóta is itt vagyok, pedig rendesen alszom minden éjjel. Nem kell hinni benne, bár az érthető, hogy még a hatása alatt vagy.

2011. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)persze az ember nem hiszik benne h meghal stb...viszont az ember valamit elhisz belőle:Dmár megnyugodtam egy kisideje cs abban a töri olvasása utáni félórában voltak ezek a félelmek:D:)
2011. ápr. 20. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!