Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ekkora nagy problémát okoz...

A_maestro_főnök kérdése:

Ekkora nagy problémát okoz valakinek?

Figyelt kérdés

nagy probléma az hogy nem szeretem az állatokat, mert nem ölelgetem a cuki kimacskákat meg kutyákat összevissza..

van egy távolság amit betartok velük kapcsolatban, mert nem az hogy félek tőlük, csak olyan idegennek érzem magam tőlük.

sok ember hülyének tart emiatt...


2011. ápr. 20. 22:37
1 2
 1/12 szamóca. ***** válasza:
amíg nem vágsz nyulat, felőlem... :)
2011. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nagy probléma. Ha nem szereted a csodálatos állatokat, akkor hogy tudsz szeretni embert, már csak azért is, mert az állatokat mind imádni lehet, az emberek közül csak egyeseket. Hogy tudsz közömbös maradni az állatok iránt? Nem lennék melletted. Olyan hideg lehetsz.
2011. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem ölök, kedves szamóca.főleg nem nyulat. :d (veled játszottam feketefehérigennemet, ugye ?? :D:D)


.

.

tartok az állatoktól ..... nem tudom őket feltétel nélkül szeretni.. nézzük pl. NYul. :D:D leharapta az ujjam.. tartok tőlük.. kutyák.. attól félek hogy megharapnak..macskák..betegséget terjesztenek....

2011. ápr. 20. 23:07
 4/12 szamóca. ***** válasza:

perfect, miután elküldtem jutott eszembe hogy leeht nem is te voltál, vagy nem emlékszel, majd magyarázkodhatok itt:D


ne félj, én is abnormális vagyok: én a virágokat nem szeretem. főleg a vágottakat nem, de az élők is csak úgy...jólvannak ott. szerintem én vagyok az egyetlen nő aki nem szereti őket:D

2011. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

szamóca röhögni fogsz,de már ketten vagyunk,én sem szeretem a virágokat:D

maestro főnök szerintem nem gáz ez az állatokkal való távolságtartás,én nagyon szeretem az állatokat,de pl. a párom minden állatra csak annyit mond,hogy "rühes" én ezt is elfogadom,csak ne vegyen nekem virágot,mert úgy is kinyíródik nálam,túlöntözöm vagy éppen elfelejtem meglocsolni:/:D

2011. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ja és 22/L:)
2011. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szamóca. ***** válasza:
na helyes, nem szeretek egyedül szefos lenni:D
2011. ápr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tengeri halakat se? Azokat nem kell fogdosni, elég ha csak nézed.
2011. ápr. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
őő- azokat se. *.*
2011. ápr. 21. 10:57
 10/12 anonim ***** válasza:
En sem igazan kedvelem az allatokat, bar van egy macskam. A macskakkal meg megvagyok, bar ezen kivul nem tartanek masikat, mert hosszutavon inkabb idegesitene - ez olyan hogy nem log folyton a nyakamon. Allatkertben jo nezni oket neha, meg tvben de ennyi, koszosak, budosek es sokat kell veluk foglalkozni.
2011. ápr. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!