Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi számít megcsalá...

Szerintetek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
A csók, a smárolás vagy mi?
2011. ápr. 26. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
igen. de számomra már a flört, udvarlás is annak számít
2011. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca. ***** válasza:

bármi ami tettlegességig fajul.

a saját gatyájában mindenki azt csinál amit akar, de ha már hozzáér a másikhoz akkor baj van.

érzelmi megcsalás meg nehezebb téma, azt nem lehet ennyire élesen elválasztani.

2011. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a csók már simán.Mert ha már volt egy csók,ott lesz több is.
2011. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És senki ne értse félre,nem történ semmi csak érdekelt!:Đ

2011. ápr. 26. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én egy csókot lehet, hogy még meg tudnék bocsájtani...
2011. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem!:)
2011. ápr. 27. 06:49
 7/10 anonim ***** válasza:
csók...nem azért mintha az olyan nagy közösülés lenne, de ha már odaág fajul a dolog hogy másik lányt csókol meg, és ennyire nem szeret/tisztel/becsül, akkor kár folytatni
2011. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megbocsátani meglehet, de attól még megcsalás, hiszen normális esetben nem szokás smárolni mindenkivel, ha kapcsolatban vagy.
2011. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálam a megcsalás a csóknál kezdődik, és nem biztos, hogy megbocsátom, a helyzettől függ.
2011. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb képmutató önjelölt erénycsősznél már az is, ha valaki véletlenül meglát egy ellenkező nemű egyedet, aki nem a párja. Valószínűleg még a kövezést is importálná az ilyen az arab országokból.

De úgy amúgy igazából a megcsalás fejben dől el. Tehát elsősorban azzal kezdődik, hogy nem szereti a párját és pótcselekvésképpen a szeretet-érzelmeit másra vetíti a párja helyett. Úgyhogy simán, aktus nélkül is meg lehet valakit csalni. Ugyanakkor egy érzelemmentes hirtelen jött numera sem feltétlenül megcsalás, ha nincsenek érzelmek benne hanem csak kizárólag testi élvezet a célja.

2011. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!