Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy megszeressenek?

Mit tegyek hogy megszeressenek?

Figyelt kérdés
Két legjobb barátnőm van. Az egyik Léda a másik Roxi. Mind kettőjüknek külön baráti köre van. Én mindkettőben benne vagyok. De miután egy egész napot eltöltünk együtt tök sokat nevetünk meg minden . Mikor indulunk haza mindenki mindenkitől elkéri a teló számát a msn címét kivéve tőlem. Nagyon rosszul esik.És néhány aki a"barátnak " mond engem de még a nevemet se tudják max. a keresztnevemet. Mit tegyek?
2011. ápr. 29. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne várd hogy ők lépjenek.Menj oda egy valakihez, kérd el a számát, msn címét.Elég egy embertől elkérned, vagy kettőtől, a többiek el fogják kérni tőled, ha látják hogy érdeklődsz irántuk!
2011. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

egyet értek az elöttem szólóval :)

nem fontos hogy mindenki szeressen, csak néhány igaz barát kell akire az ember számíthat :)

2011. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyiss mások felé, hogy feléd nyithassanak!
2011. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az előzőekkel, ha ők nem, menj oda te! Csak annyit tennék hozzá (ez személyes tapasztalat) hogy az embereket igazán egyedül lehet megismerni. Ha pl vagytok 10-en egy helyen, akkor nagyok lesznek a klikkek, vagy nem tudsz mindenkire odafigyelni. De ha egyesével találkozol velük, jobban meg tudod őket ismerni, és aki nagyon felkeltette az érdeklődésedet, jobban szimpatikus, azzal többet is találkozhatsz és lehet hogy TÉNYLEG barátok, és nem csak haverok lesztek! ;)
2011. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!