Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? (több lent)

Mit csináljak? (több lent)

Figyelt kérdés

Most vagyok 8. osztályos, 14 éves lány.

Apukámat elveszítettem 3 éves koromba, anyukám meg egész kiskoromban külföldön dolgozott, alig voltunk együtt.

Sokan úgy ismernek engem hogy a lány akinek mindig jó kedve van, de ez nem igaz, hiszen most hiányolom apukámat a legjobban.

Az osztálytársaimnak mindene megvan, család, pénz stb ami kell a boldogsághoz. De ők mindenen nyavalyognak, elkényeztetett kétszínű emberkék. Engem meg mindig lejáratnak, ha mondok valamit hülyének néznek. Otthon is és suliba is egyedül vagyok. Egy igaz barátom van akivel ritkán tudok találkozni.. Mit tegyek?


2011. máj. 3. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Keres valami olan társaságot, akik nem feltétlenül barátok, de azért elvagy velük. Lehet ez egy szakkör, valami sport, egyesület. Pl. sok-sok túraegyesület van, ami azért jó, mert gyaloglás közben sokat lehet beszélgetni, kialakulhat egy jó társaság. A barátodat is viheted. A túrák ingyenesek, vagy legfeljebb a buszjegyet kell fizetni.

A net is segít. Keress egy fórumot, ahol ismerkedni, levelezni lehet. Ha mást nem, adnak ötleteket, mivel üsd el az időt.

2011. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!