Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy, hogy bármit...

Voltatok már úgy, hogy bármit megtennétek azért, hogy visszamehessetek az időben, hogy meg egyszer találkozhassatok valakivel, vagy rendbe hozhassatok valamit? És ha igen, mi az?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt, rengetegszer.. Mindíg ugyanaz a gondolat: Ha visszamehetnék az időben.. mennyivel másképp csinálnám, csak egyszer had mehessek vissza..

De akármennyire is erőlkködünk, sosem jön össze.:DD

2011. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, volt is, van is és még nem egyszer lesz ilyen érzés. Szerintem a világon ez az egyik legrosszabb érzés, mert nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Az utolsó kérdésed viszont szerintem kicsit ki esik innen, mert ezek a dolgok általában olyanok, amiket legtöbben próbálnak elfelejteni, vagy teljesen kizárni az életükből, pont amiatt, hogy nem tudnak visszamenni és változtatni rajta. Így én se írom le a történetet.
2011. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi...én is a kérdés kiírása után jöttem rá, hogy nem igazán volt ésszerű odaírni azt az utolsó kérdést. Nem is várom el, hogy válaszoljatok...
2011. máj. 4. 16:26
 4/5 anonim válasza:

"Az élet egy olyan darab próbája, amit sohasem játszanak el..."


azt hiszem ez az idézet eléggé lefesti a problémát. de amúgy konkrétan a kérdésre válaszolva: persze, mindig van ilyen. legtöbbször olyanok, hogy nem kellett volna azt az utolsó mondatot hozzátennem, vagy nem kellett volna lesz*rnom a dolgokat, stb.

2011. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengetegszer vágytam rá, de csak egyért adnék meg bármit.
2011. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!