Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges ez? (a gyerek a...

Lehetséges ez? (a gyerek a történelem témazáró előtt semmit nem tanult, elolvasta egyszer a fejezetet és 4-est ír)

Figyelt kérdés

nekem persze hogy 5ös lett. mert elég sz*rok a jegyeim ,aztán nem akarom rongálni az átlagomat.


de ez mikor vkinek ennyire megy ,de lexarja, én meg küzdök vele és 15ször annyit tanulok. ez már mégiscsak bosszantó

olyan a gyerek hogy heti 1szer minimum berúg. kb naponta 5ször mondja el hogy "semmit nem tanult mára" ,de akkor miért nem rosszabb mint én?


17F


2011. máj. 16. 16:31
 1/7 Snowpehely ***** válasza:
Sokszor mondjak, hogy "ajj, de nem tanultam...", de altalaban csak azert, nehogy strebernek tunjon. Ha nem ez a celja, akkor meg nem hangsulyozna ennyire. Masik lehetoseg, hogy tudja magarol, hogy jo a memoriaja, es ezt felhasznalja, hogy ereztesse veletek a felsobbrenduseget, hogy neki minden konnyen megy. Idovel rajon, hogy kihasznalhatja a jo memoriajat, addig meg annyit tehetsz, hogy megkered, ne szajkozza, hogy nem tanult, mert ugyis megirja a negyest, akkor meg kit izgat, ha tanult vagy ha nem.
2011. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van ilyen. nyilván te másban vagy jó, míg ő a törit jegyzi meg könnyen. Hozzáteszem, a töri nekem is nehezen megy, angolt viszont életemben nem tanultam otthon, mégis mindent értek, a nyelvtant is, a szavak is rámtapadnak és folyékonyan beszélek. Szóval minden ember más.. Ne siránkozz ezen, helyes, hogy tanulsz, tedd is ezt.:) Ne akarj másra hasonlítani.

17L

2011. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) köszi
2011. máj. 16. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Lesújtó amit most olvastam. LEXARJA??! Na látod ezért vagy szarabb még a drogos alkoholista lázadónál is. Nem figyelsz, és trendi próbálsz lenni. NA mindegy.

Történelemből a tanár leadja az anyagot, és én otthoni tanulás és átolvasás nélkül 3-as dolgozatokat írok. Az előző TZ-n 1 ponttal maradtam le a 4-ről. És tudod, hogy miért? Mert nyugalomban végig hallgatom a tanárt, oda figyelek és könnyebben felfogom mert érdekel.

De németből napi szinten órákat tanulok és mégis alig érem el a kettest. Mert nem érdekel és "leszarom" az egészet, aztán meg órákat tanulhatok.. Minden csak hozzá állás kérdése.

2011. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

simán lehetséges,én sem tanulok semmit idehaza, napi szinten 5-10 perc,de az oran figyelek, itthon max akkor nezek bele 5percre ha feleles van vagy valami hasonlo. amugy suliban 1x atolvasom,probalom megjegyezni,elmondogatom, kepmemoria,oldalszam es annyi : )


ev vegen 4esnel rosszabb jegyem meg nemvolt semmibol,altalanosban 8 osztalyon at 5,00 voltam, most gimnaziumba 2even at 4,75

2011. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi .. a gond az hogy engem nem érdekel:( és ezen változtatni csak emberfeletti gondolkodással lehetséges(gondold végig ,te tudsz érdeklődni az iránt ami nem érdekel)


a másik meg sajnos koncentrációs problémákkal küzdök, nem tudom hogy betegesen vagy csak bemesélem magamnak, de sajnos már kb 10 éve hogy tudom magamról, aztán arra ébredek hogy eddig mi történt?! és ameddig tudok koncentrálok a tanárra, aztán megin elkalandozok ésígytovább:S

2011. jún. 12. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen engem sem érdekelt a Töri. Alig bírtam végig hallgatni. De aztán Pestre kezdtem középiskolába járni. Lány vagyok, napi szintű füttyögés, beszólogatás az utcán. Aztán el se hittem mik történnek. 3 év alatt teljesen rasszista lettem. Elkezdett érdekelni a II. világháború, rengeteg mindent megtudtam róla, aztán a Magyar történelem is megfogott. Mára pedig imádom a történelmet, emelt töri érettségit teszek.

Szóval egy cigány megfojtogatott az utcán fényes nappal, ettől és minden napi hangeffektektől egyre inkább rasszista lettem, elkezdett érdekelni a töri. És emelt töri érettséginél tartok.


Figyelj ki tudja mit hoz a jövő, lehet 20 évese Töri faktokra jársz majd egyetemen.

2011. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!