Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert ilyen az apam? Szamomra...

Miert ilyen az apam? Szamomra baromi ciki a fogszabi ö meg ha szobahozza csak elpirulok

Figyelt kérdés

mar 3 eve kuzdok ezzel a psziches gondal es tisztaba vagyok azzal is hogy ha nem teszek semmit kesobb nagyon banni fogom..olyan szinten ciki ez szamomra kb mintha egy politikus nem birna visszatartani a fingjat az elo tv-s kozvetites kozben es azt kene kessobb kimagyaraznia.jobb peldat nem tudtam.


nem is ertem h hogyan leteznek emberek 12-13evesen akik kepesek mindezt bevalallni

serult a szemelyisegem v miert vagyok ilyen? azt sem tudom h van e ertelme errol beszelni de ez igy nem allapot


komolyan mondom nem tellik el ugy nap h ne gondolnak erre.

Miert vagyok ennyire gyenge 17f eves letemre?

Apam meg csak mondja hogy 'na mikor megyunk fogszabalyozasra' (nemtudok normalisan nevetni.de ha megis megesik akkor latja h bandzak a fogaim es szol)


mikor meg kb 10eves voltam meglattam egy nalam kisebb fogszabis sracot es gondoltam magamban'halat adok az urnak h nekem nem kell ilyet hordanom' es tessek most hol tartok.


Szomoru vagyok es èletunt):


2011. máj. 16. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, hogy az életuntságnak mi köze van a fogakhoz... :S

De azt tudom, hogy létezik éjszakai fogszabályzó is, ha nagyon nem szeretnél nappalit, kérj ilyet. Még nem késő, 17 éves vagy (ha jó értem...), 10 év múlva viszont már késő lesz. Úgyhogy fel a fejjel, ki a mellel, szedd össze magad, ez nem nagy dolog, ettől ne törj meg, mindenre van gyógyír. Ha tényleg kuszák a fogaid, meg kell csináltatni. Örülj neki, hogy adódik rá lehetőséged, valakinek szimplán nincs rá keret, hogy megcsináltassa a fogait. Keresd meg a kapcsolót belül, hahó.

2011. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még felnőtt korban sem gáz a fogszabályzó. Én 34 éves csaj vagyok és az elmúlt években azt figyeltem, hogy ezek a tinik mennyire jó fejek úgy viselik a fogszabályzót, és még buli, poén is nekik. Az én időmben nem is volt ilyen... és gáz volt mint a szemüveg, erre most a szemüveg is menő a szupe keretek miatt. Most küzdj meg ezzel, később ha komoly kapcsolatod lesz ne keljen már ezzel foglalkozni. Fogd fel poénnak, amúgy természetes és elfogadott. Tessék felnőni.
2011. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat. A csúnya fogak örökké kitartanak, a fogszabályzó nem. Az meg nem túl vonzó, ha soha nem nevetsz úgy, hogy lássák a fogaidat. Fura fejeket eredményez. ;) Hidd el, ő a te érdekedet tartja szem előtt... Nőj már fel.

14 éves vagyok, lassan egy éve van fogszabályzóm. Nagyon-nagyon csúnyák voltak a fogaim, utáltam őket. Főleg így utólag borzalmas visszanézni. Miután feltették, pár hónappal később látványosan egyenesebb volt. Most már csak azért van fent, hogy meg is maradjon az állapota, de sokkal-sokkal jobb lett. :) Azóta merek mosolyogni, hiába van még tele fémmel a szám, szebb a látvány, mint volt... Én sem vagyok oda a fogszabályzómért, de megéri, hidd el. :))Nem ez fogja derékba törni az életedet. =) És amúgy mostanában abszolút nem számít cikinek. Emiatt végképp nem fognak kigúnyolni...

2011. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

eltúlzom mint a fene az is biztos.

de sajnos sok embernek még mindig ciki ,ill. beszólnak a másiknak néhányszor.


tudom hogy kéne áldoznom pár évet az életemből ,de olyan nehéz elhatározni magam. főleg így hogy van kb 4 hónapom a 18adik szülnapomig amikor már 5x annyiba kerül

2011. máj. 18. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
na akkor hajrá, használd ki, hogy még kiskorú vagy! vegyél egy nagy levegőt és vágj bele! gondolj arra, milyen jó lesz utána. így csak szenvedsz rajta, megkeseríti az életed. utána pedig már bátran vigyoroghatsz a szép fogaiddal :)
2011. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ÉN A HELYEDBEN A RENDKÍVÜL IZGALMAS MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAI CÍMŰ KÖNYVET OLVASNÁM EL AZUTÁN PROBLÉMÁZNÉK EZEN.-.-"
2011. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!