Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel? Már...

Mit kezdjek az életemmel? Már nem tudom visszahozni az elmúlt tizenegynéhány évet?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta depis voltam, barátaim nem voltak mert zárkózott voltam, fium nem volt, mert szerintem frigid voltam vagy én sem tudom..nem vonzottak. Senki, semmi nem érdekelt, amolyan zombi voltam. A utóbbi 1-2 évben rengeteget változtam, megnyíltam, keresem más emberek társaságát, szeretném, ha lenne fium, szeretnék barátokat. A családom, akikkel ugy voltam régen, hogy az sem érdekelt, mi van velük (a hogy vagy, mi van veled és a hasonló mondatok nálam nem léteztek), most érdekelnek.. Minden tehetségemet, minden hobbymat félretettem, mert nem érdekelt, most szeretnék magammal valamit kezdeni, de már ugy érzem késő.. Annyira szeretném visszaszerezni azt a 14-16 évet, amit a lelki hidegségem, nemérdeklődömségem, depresszióm elrontott, de már nem lehet.. E miatt sokszor vagyok lehangolt, mert ugy érzem lemaradtam egy csomó dologról. Hogyan tudnék tovább lépni..? 23 éves lány vagyok.
2011. máj. 16. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azt hittem 30-40 vagy....

23 évesen kezdődik jó esetben az igazi élet! Nincs veszve semmi! szerezz új barátokat!

2011. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy most azonnal változtatsz, és nem pazarolsz még további éveket, amin pár év múlva kesereghetsz. Ami elmúlt, nem tudod visszahozni, megváltoztatni. Különben is, minek kéne, amikor akkor jó volt neked úgy, ahogy volt.
2011. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, hogy valami hobbit keress, ami érdekel, és járkálj el ide oda, aztán ott beszélgess emberekkel!
2011. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokta, megpróbálok valami hobbyt találni.. meg ijrakezdeni az egész életemet. Olyan ez, mintha ms ember lennék, aki 23 évesem született.. Ez zavar leginkább. Másodiknak: Dehogy volt jó, csak valahogy nem is voltam vele tisztába, hogy ez az állapot nem stimmel és változtatni kellene. Szüleim anno pszichomókusra is gondoltak..
2011. máj. 16. 21:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Hmmm, érdekes, mintha én írtam volna ki a kérdést. Most még van esélyed elkezdeni élni, és bepótolni, amit szeretnél, de akkor kezdj hozzá most.

Mit szeretnél? Tűzz ki célokat, találd ki, mit kellene az elérésükhöz tenned, és valósítsd meg őket.:)


23L

2011. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi :). Megpróbálok uj célokat kitűzni, meg lehetőleg kitartani bennük.
2011. máj. 16. 21:39
 7/15 anonim ***** válasza:

engem pl. a gitár tart életben :DDD

és nem csak hobbiból űzöm, bandát is szeretnék egyszer... :)) te is találj vmi elfoglaltságot!

2011. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne sajnald, hiszen akkor is azt tetted, amit éreztél, hoyg tenni akarsz. Most is tedd azt, amit erzel! Azt sajnalod, hogy nem ugy ereztel regebben, mint most?:)

(35/L)

2011. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De miért a múltat akarod megváltoztatni? Az olyan, amilyen, biztos volt rá oka az életnek, hogy olyanná tette, nélküle ma nem az lennél, aki vagy! A jövőre koncentrálj, merj változni, és változtatni! Közhely, de igaz, hogy sosem késő ;-)
2011. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Talán igen, nem is tudom.. Akkor előbb elgondolkodtam volna a dolgokon, és előbb próbáltam volna tenni valamit.
2011. máj. 16. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!