Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom erősíteni az...

Hogyan tudom erősíteni az akaraterőmet?

Figyelt kérdés
Elég fontos lenne, mert egyszerűen a nap közepe felé mindig jön egy érzés, hogy ez a nagy egy szar, így utána már nem csinálok semmit, csak számítógépezek, fekszek, zenét hallgatok.. (pl most is) és már ez megy nagyon rég óta..nem tudok élni..
2011. máj. 23. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj egy tervet magadnak, hogy másnap mit akarsz csinálni, és tartsd be! De tényleg! Először csak egyszerű dolgokat, hogy biztosan tartani tudd, pl. lemegyek közértbe, ilyesmi. Aztán szorosabb beosztást is csinálhatsz, de ne írj lehetetlent, vagy időben tarthatatlant. Hozzá fogsz szokni, hogy nem is olyan nehéz rászánni magad valamire. :))
2011. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mihez kell akaraterő? (ezzel én is így vagyok 15/F) Úgy érzem hülyeség elővenni a könyvet/füzetet tanulni, mert időpocsékolás, és képzeld kitűnő vagyok.. ez a nagy helyzet! :)
2011. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először kis célokat kell kitűzni és azokat megvalósítani. Amikor belekezdesz valamibe, akkor csak azzal foglalkozz, ne hagyd, hogy eltérüljön másfelé a figyelmed.

Nagy segítséget jelent a megfelelő napirend kialakítása is.

2011. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!