Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha úgy teszek mintha boldog...

Ha úgy teszek mintha boldog lennék az is leszek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 14:45
 1/6 anonim válasza:
igen XD
2011. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
.. úgy értem ha mindig mosolygok, akkor egy idő után elhiszem?? vagy legalább jobb kedvem lesz??
2011. jún. 10. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
ez is befolyásol vmennyire
2011. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó . Van amikor tényleg boldog leszek tőle, viszont ha egy olyan környezetnek játoszom meg a vidámságomat akik nem érdemlik meg, akkor csak méginkább lelombozódom tőle. Nem szeretek fölöslegesen jópofizni xx :P. Pl. attól sem leszel boldog, ha tudod, hogy a férjed megcsal és mégis el kell játszanod neki a boldog, vidám feleséget a családi béke fentartása érdekében (pl a gyerekek miatt)
2011. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van aki be tudja csapni magát


szerintem sokkal boldogabb lesz az ember attól ha valakiből őszinte mosolyt tud kicsalni.

2011. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam nem válnak be az ilyenek. Mondjuk én igazoltan depressziós vagyok szóval nálam komoly dolgok vannak. Én nem tudom átverni magam, az áljókedv ugyanúgy kényszer számomra mint bármi más ergó még rosszabb kedvem lesz tőle.
2011. jún. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!