Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy illeszkedjek be a körbe...

Hogy illeszkedjek be a körbe úgy, hogy ne tekintsenek betolakodónak?

Figyelt kérdés

Pardon, lehet hogy rossz helyen tettem fel a kérdést.

Volt egy kedves barátnőm(hívjuk Briginek), viszont az év elején jött egy másik lány, és az a bizonyos régi bnőm teljesen odavolt az újért.


Na most, mivel van még egy ilyen bnőm( ő legyen Zsani), csak abban sokkal több az erkölcs, empátia, türelem a másik fél felé. Zsani egy stréber zseni de én naon szeretem és ő is engem. Csakhogy én elhanyagoltam mikor Brigi hízelegni kezdett nekem.

Zsani is talált egy másik, intelligensebb kört, és most velük van. Ők nagyon kedvesek, és én is szeretnék csatlakozni hozzájuk, és közben " visszahódítani Zsanit".


Zsani szeret még mindig, és nemsoká együtt megyünk táborba.Hogyan csináljam, ezt a visszahódítást, és egyben hogy illeszkedjek bele a klippjükbe? Nem szeretnék pofátlan lenni. Gondolom kedvesség. És még?????

Én egyedül vagyok!


2011. jún. 16. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem klipp, hanem klikk.Új barátért ne hagyd el a régit! Látod, már érdemes volt írnod, így két dolgot megtanultál.Az egyiket tőlem, a másikat az élettől.
2011. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te hol ide hol oda csapódsz, így nem lesznek barátaid
2011. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem pont ide tartozik, de olyan ismerős az egész... De lehet hogy csak véletlen. Nem Lilinek hívnak? De tuti csak egy véletlen.
2011. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez egy tanulság volt számodra mindenképp!!!! Majd máskor nem csinálsz ilyet. Most szívem szerint azt mondanám hogy megérdemled,és nem adnék tanácsot, de nem az én feladatom ítélkezni. Na de a lényeg: ne fuss utánuk, ne "nyalizz" nekik. Szépen lassan közeledj. Sokat beszélgessetek pl. arról hogy megbántad ami történt. SOHA ne hazudj nekik, azt mond amit érzel, add önmagad. Bizonyítsd be nekik hogy meg tudsz változni és többet nem csinálsz ilyet. (Persze csak akkor ha ez tényleg így van)
2011. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ohh, pardon
2011. jún. 17. 20:24
 6/9 A kérdező kommentje:
de Zsani nem haragszik rám! Nincs mit elmagyarázni egymásnak!
2011. jún. 17. 20:26
 7/9 anonim válasza:
19:00. vagyok. Nem is érdekli hogy ezt miért csináltad, nem esik neki rosszul? Akkor meg az e legjobb, (lehet hülyén hangzik) de csináld azt mindig, amit jónak látsz és amit érzel:)
2011. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdeztem valamit... Nem Lilinek hívnak? :D Bocs tényleg hogy erőszakoskodok, de most meg már nem hagy nyugodni a dolog.
2011. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok Lili. és semmi baj
2011. jún. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!