Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan illeszkedhetnék be a...

Hogyan illeszkedhetnék be a közösségbe? Elfogadnak majd valaha?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves lány vagyok, és az osztály, ahol most vagyok, ez már a 3. hely ahova mentem, sehol sem tudtam beilleszkedni, mert bizonyos szempontból más vagyok, mint a többiek. Pl. nem olyan bulizós, plázacicás, mint az átlagos lány, én inkább sportolok, edzőterembe járok, McDonald's-os kaják helyett én az egészséges ételeket választom. Ezért is van az, hogy én nem megyek el velük soha sehová sem, de végülis nem is nagyon szeretnék ilyen helyekre járkálni mint Pl. a McDonald's . Meg én igazából nem is eszem semmi cukros kaját, még fagyit sem. Ja meg én nem lógok egész nap a Facebook-on, mert értelmesebb dolgokkal szeretnék foglalkozni. De mégis szereték beilleszkedni, úgy, hogy sok barátom legyen, de legalább 2-3. És félek, hogy a különcségem később ki fog hatni a fiúkkal való kapcsolataimra is. Vagy ettől nem kell tartanom? Aki igazán szeret, az majd el fog fogadni?
2011. jún. 24. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
menj valami "elitebb", tanulósabb suliba majd, hidd el ott sem csak kockák vannak, sőt! szerintem az oda járókkal simán ellennétek. :)
2011. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, egyébként olyan suliba szeretnék majd menni, van is a városban egy csomó "elitebb" suli, sokan mennek majd oda ebből az osztályból is...Mert igazából van sok jó tanuló, de akkor is teljesen mások mint én. Na mind1, remélem találok majd hozzám hasonlókat is :)
2011. jún. 24. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is: gratulálok, érettebb vagy, mint a korosztályod 75%-a ! Másodszor, én a párkapcsolati részre reagálnék. Aki nem csak rövidtávú kapcsolatra szeretne veled lenni, azt nemhogy elriasztja majd a "különcséged", hanem épp ezért választana téged a sok plázamacska helyett.

17/F

2011. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Puni
2020. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!