Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebből a nembulizom hozzáállásb...

Ebből a nembulizom hozzáállásból hogyan lehet kimászni? (barátaim, családom mintha belénevelték volna)

Figyelt kérdés

barátaim közül nincs is olyan akivel elmennék, csak max osztálytársaim.


a szüleim meg nem mondják. de elképzelve a képet mikor látják h buliztam. hát olyan savanyúan nézne ki az a szitu. a tesóim szintén nem. szval mintha vonzzanám a nem bulizom emberek de már marhán utálom ezt


nem akarom ezt a nyarat ilyen semmittevéssel tölteni.17f


2011. jún. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg olvassál. Az se bűn. Vagy esetleg tanulj meg valami új dolgot. Net tele van lehetőségekkel is ám :)
2011. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hmm. sajnos az a gond hogy egyrészt van benne ez a bulizni akarás .de a másik oldal meg azt mondja hogy "ne menj" mert te nem olyan vagy


te egy kicsit félreértettél

2011. jún. 25. 18:35
 3/5 anonim válasza:

figyelj valamikor el kell kezdeni. ráírsz azokra az osztálytársaidra akik járnak bulizni, megkérdezed mi lesz a következő bulis program, és ha tetszik, hogy mehetnél-e velük. például: mennek valami dubstep buliba. kéred hogy mutasson egy számot, aztán mondod hogy húú ez nagyon bejön, tök szívesen elmennél csak nincs kivel. ha veszi a lapot rákérdez hogy mennél-e velük, ha nem, te lépsz :)


biztos meg fog lepődni, de csak pozitív irányban. aztán ha már ott vagy, legyél nagyoh nyitott, ne mondj nemet az alkoholra stb:) ja és lehet többször kell próbálkoznod hogy bekerülj egy bulis társaságba, de ne add fel!


remélem segített valamit a válaszom :)



(amúgy: egész általánosban semmit nem buliztam, aztán az első pár alkalommal nagyon kiütöttem magam, volt ott szobafogság meg minden, de mostmár egész könnyen elengednek a szüleim. majd a tieid is hozzászoknak. és nyugi, a családomból senki nem ilyen bulis, csak én kerültem ilyen társaságba.)

2011. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is elmennék már bulizni 14 éves vagyok . de gecc nem olyan mint a többiek. Azt monták rám h olyan vagyok mint 1 17-18 éves szóval értitek?Piákat nem adják ki nekem cigit se szóval tök szar ebben a helyzetben lenni!anyámég jógyereket szeretnének faragni belőlem de ... (szal most is sört iszok) ;D de úgy piálnák 1 jót a haverokkal ;D
2011. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12:21;16:23 köszi azóta már voltam egy két helyen. én is úgy érzem hogy a családban én vagyok az egyedüli ilyen ,ezért is olyan fura ez nekem ,piával csak annyi hogy nélküle nem tudok bulizni:D. szval ha már buli akk pia is kötelező
2011. júl. 22. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!