Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha már túl ideges...

Mit tegyek ha már túl ideges vagyok?

Figyelt kérdés

Két téma tud nagyon felzaklatni. Ebből az egyik a Politika. Én keményen politizálok, szinte minden nap. De egy idő után nem hogy a kezem, de a szám és a térdem is remeg. Rosszul fogalmazok nem remeg hanem vacog! A gyomrom olyan lesz mint 1 golf labda. Nagyon, nagyon nagyon ideges leszek.

Intelligens ember lévén csak harapom a szám szélét és társaságban vagy épp embernek nevezhető lények közt nem szítok vitát. Csöndbe tűröm a hülyeségeiket. De olyan mennyiségű düh gyűlik fel bennem ami hihetetlen. Sehol sem tudom levezetni.

Alapjáraton nagyon alacsony a vérnyomásom és amikor felidegesítem magam hirtelen fel megy. Olyankor annyira szörnyen érzem magam, a hányás és az ájulás kerülget, közben az az eszeveszett remegés minden végtagomban és érzem a halántékomon ahogy ver a szívem.

Az pedig lehetetlen, hogy ne foglalkozzak a politikával, mert az ember minden napjába és minden ember társalgásába bele ivódik.


2011. jún. 30. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Intelligens ember nagyon jól tudja, hogy olyan társaság tagjaival, akiknek nem ismerjük a politikai nézeteit, nem beszélünk efféle dolgokról, mert minden fél számára kínossá válhat egy idő után, sőt, veszekedésbe torkollhat, és az egyik legfőbb konfliktusforrás is lehet.
2011. jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval ne jelenjek meg a munkahelyemen?! Vagy esetlegesen költözzek el itthonról?
2011. jún. 30. 01:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, ne beszélj a politikáról olyanokkal, akiknek nem tudod elfogadni a véleményét.
2011. jún. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el kondizni, egy jó edzés kellőképp levezeti a feszkót
2011. jún. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
gyógynövényből készítenek egy idegességre kifejlesztett "gyógyszert" .
2011. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
B*ssz földhöz vagy szakíts szét valamit, de úgy, hogy törjön szét/szakadjon el az a tárgy.:D Nálam tényleg működik.xD
2011. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lehetséges, köszönöm a válaszokat!!!

Mióta szép idő van minden este eljárok futni. Utána egy kicsit mindig jó érzés, de nem valami tartós. Talán fél órára ha teljesen lenyugszok.

2011. júl. 1. 01:17
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyél vizipipát és adjad neki :D az ellazít kellőképp
2011. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem valamikor 1000 éve az egyik tanárom azt javasolta, hogy ha ideges vagyok, töltsek fel kaviccsal egy üres műanyag gyógyszeres dobozt és amikor senki se hallja jól b@sszam a falhoz, vagy a földhöz.Az idegeket megnyugtatja a csörgő hang:)
2011. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!