Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem, hogy rajtam...

Miért érzem, hogy rajtam kívül mindenki tök jól érzi magát?

Figyelt kérdés
Itt a nyár, a pasim az évfolyamtársaival Balatonon (ahova elvileg nem vitt senki külsőst), barátnőm a barátjával szintén Balatonon, unokatesóm, akivel szoktam lógni VOLT-on van... és én itthon vagyok egyedül. Igaz dolgozom most fél napokat, de hazajönni se olyan jó a szülőkhöz, mert kb bejövök a szobámba és vagy tv-zek vagy netezek :( Nem vagyok antiszoc, csak sokszor kimaradok ilyen programokból valamiért, pedig általában én megkérdezem pl. a páromat akárhova megyek -főleg így több napra- hogy akar-e jönni vagy valami, sőt én kérem h jöjjön, de én nem először maradok így itthon. Ráadásul a szüleimhez kell hazajönnöm, mivel sajnos még nem vagyok anyagilag önálló. Jó volna, ha legalább lenne egy házam/lakásom, amiben ha egyedül vagyok, de legalább azt csinálnám akkor amit szeretnék nem kérdezősködne senki semmit és én is jobban érezném magam. Ti nem szoktatok így érezni? Mit lehet ilyenkor tenni? (22/L)
2011. jún. 30. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

szia


én is hasonló cipőben járok.. A barátom nélkülem ment Balcsira, azóta sem tudom elfelejteni :(( a barátnőm Olaszban van 1 hónapja.. A másik barinőm tervezi a görög nyaralását a pasijával.. A pasim tervez még nyaralásokat, de amikor mondja, mindig egyes számban beszél :'(( pl Pestre is megy, az unokatesójához, ide azért nem mehetek, mert 1 szobás lakás és így is alig férnek el :((((((

én se tudok mit tenni, csak úgy vagyok és szörnyűűű :'(

2011. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!