Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik különleges képességet...

Melyik különleges képességet választanád: repülés vagy gondolatolvasás?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 18:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatolvasás.
2008. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A gondolatolvasást,mert sok a kétszinű ember,igy legalább tisztába lennék vele,mit gondolnak rólam az embertársaim.

Tudnám hogy kivel barátkozhatok. Megérteném azokat akiket eddig nem értettem meg furcsa viselkedéseik miatt!!

2008. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
A gondolta olvasás hasznosabb, mert ha a valakinek problémája van te szó nélkül tudni fogod és segíthetsze neki.....bár a dolgozat íráskor is jól jön, de nem szabad rosszra használni:DxDxD
2008. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A gondolatolvasás érdekes, egy darabig jó s hasznos. De ha belegondolok, hogy én mit szólnék, ha valaki beleturkálna a gondolataimba, amik csak az enyémek, nagyon haragudnék rá. És pont ezért nem választanám, mert tudhatnék meg olyat, amihez tényleg semmi közöm. Persze feleléskor, dogánál jó, de szerientem más esetekben sem bírná ki senki, hogy ne éljen vissza vele, hatalmas kísértés.

Repülni meg jóóó. Nincs annál jobb álom, mint amikor repülök, és az a végtelen szabadságérzet. Azt választanám.

2008. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mindkettő, ha lehet. De mivel nem lehet, ezért a gondolatolvasását.
2008. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nagyon jó mind a kettő, de egy idő után terhes lenne mind2! Am. ez mihez kell? :)
2009. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szivem szerint repülés, de ésszerűen gondolatolvasás-t :D
2010. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan embert, aki valamilyen szinten tud gondolatolvasni, és nagyon tulterheli az agyat. Sokszor sokkal jobb lenne, hogy ne tudja, mire gondolnak az emberek. Elvesz egy ido utan az életnek a soja valamulyen szinten. Természetesen hasznos nagyon, de hatalmas felelosseggel jar. Ő pédául gyogyit.


Én repulést valasztanam. Sokkal olcsobb lenne eljutni A-bol B-be, gyakorlatilag ingyen, és még milyen kiraly lenne! De szerintem raunnék a repulesre, s elveszetene a varazsat. Vagy mégis gondolatolvasas?:-? Ó most osszezavartatok!

2010. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 elitestars válasza:
repülés
2010. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
repcsi
2010. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!