Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bűvészettel, illetve idegennye...

Bűvészettel, illetve idegennyelv tanulásával kapcsolatos kérdéseim vannak. Akik jártasak a témában, kérem segítsenek, adjanak ötleteket! (? )

Figyelt kérdés

1. Bűvészkedni szeretnék. Valahogy megfogott. De semmit se tudok a témáról. Milyen bűvészdobozok vannak? Melyik jó, melyik nem? Mennyibe kerülnek?


2. Valahogy megjött a kedvem, hogy idegennyelvet tanuljak. Nem megyek majd magántanárhoz, itthon munkafüzetek/könyvek segítségével fogok tanulni (meg persze szótárral). Olaszt szeretnék tanulni. Melyik könyv (amit meg vehetek Libriben, Alexandrában), munkafüzet a kezdő? Tudom, sok fajta van. Melyik lenne leginkább való egy lánynak, aki önállóan meg akar tanulni olaszul? :D


Bocsi a sok kérdésért. :)


2011. júl. 12. 16:54
 1/1 Lorokus ***** válasza:
Én olaszt tanulok, elhiheted, egyáltalán nem könnyű, viszont nagyon szép nyelv. Hány éves vagy? Talán meg tudom nézni hogy hol szerezhető olasz könyv. Nekem Filenzéből importálták.
2011. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!