Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha lenne lehetőséged, hogy...

Ha lenne lehetőséged, hogy egy ismerősödön keresztül elindúlj a legnagyobb álmod felé, élnél vele?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az az álmod, hogy szerepelj az XY színdarabban (egy komoly színháznál), és egy ismerősödön keresztül lehetőséget kapnál, hogy elmenj a meghallgatásra, vagy az a vágyad, hogy XY háttértáncosa legyél, és össze tud hozni az ismerősöd egy találkozót, azzal a személlye, vagy egy menedzserrel, hogy meghallgasson, véleményezzen és megmondja, hogy szerinte mi legyen. Megjegyzem, nem arról van szó, hogy benyomnak, hanem ha énekes akarsz lenni, akkor egy menedzserrel szervez találkozót, aki nem garantál semmit, csak, ha megvan a kellő tehetséged. (vagy akármilyen más példa, kinek mi a nagy álma)

Élnél a lehetőséggel, nem tartanál az emberek negatív véleményétől?

Köszi mindenkinek a választ! (hozzátenném, hogy nem rólam van szó, csak érdekel az emberek véleménye, reakciója)


2011. júl. 12. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen : D

Az emberek negatív véleményéről pedig csak annyit ha nem jön össze akkor is mondhatod hogy megpróbáltad. Próba szerencse..

2011. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocs, most látom a helyesírási hibákat, szóval enidu
2011. júl. 12. 19:05
 3/6 A kérdező kommentje:

nah, elindulj... most is elírtam :D

Köszi a válasz, ment a zöld kezecske. Igen, szerintem én is élnék a lehetőséggel, bár kicsit tartanék a hülye emberek hülye beszólásaitól.

2011. júl. 12. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:

És mit érdekel téged a hülye ismeretlenek szintén ismeretlen véleménye?


nem arról van szó, hogy protekcióval bekerültél, hanem esélyt kaptál meghallgatásra. Elárulom, hogy az oda kerülő emberek 80%-a ismerős útján kerül oda...


Más az, ha az ismerőd bejuttat, és megkapod a szerepet, vagy az ismerős esélyt ad, hogy meghallgassanak, és a tehetségeden múlik, mi lesz az eredmény.

2011. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! :) Már csak egy jó kis lehetőség kéne, ami csak ebben a kérdésben létezik.. xD :)
2011. júl. 12. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
persze:) most sincsenek valami jó véleménnyel rólam, szóval később is elbírnék a negatív véleményekkel
2011. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!