Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Citromfűnek a levelét virágát...

Citromfűnek a levelét virágát szárát összekevertem és elszívtam az egyik pupillám nagyobb lett mint a másik ez ettől letehet? Meg volt hatása is

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 08:52
 1/9 anonim válasza:
hát ezt szívtad minek kell a citromfüvet elszívni??jó tudom benne van a fű de...menj el orvoshoz az ad valamit!!de mi volt a hatása???és máskor szedd le a levelét szárítsd úgy 3 napig aztán forralj vizet tedd bele a leveleket aztán ha úgy érzed h jó lesz akk szedd ki ízesítsd és kész az asszem nyugtató hatású cirtomfűteaaaaaa!!!finomm
2011. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert ettől lehet valami bajom?
2011. júl. 14. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lehet,csináld csak nyugodtan.
2011. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A citromfűtől lehet haluzni. Sikerült?
2011. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért hülyének nem kell nézni csőőőh
2011. júl. 14. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss! De a citromfű tényleg tartalmaz hallucinogén anyagokat. Szóval nem viccből írtam, vagy mert "hülyének nézlek".


Válasz a kérdésre: igen, lehetetT.

2011. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja akkor bocs hát szédelegtem meg ilyenek..
2011. júl. 14. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor "bevált", és tényleg lehet ilyenfajta hatása. Kicsit para, nem?
2011. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az nem volt semmi ilyen de nem gondoltam volna hogy egyáltalán lesz valami hatás pupillám volt kitágulva egy kis szédelgés meg nyugodt voltam talán egy kis homályos látás
2011. júl. 15. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!