Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kaptam egy ilyen cimet és...

Kaptam egy ilyen cimet és nemtudom honnan küldjek rá levelet! Freemail. Rol lehet?

Figyelt kérdés
... eza cim *****@postafiok.hu acsillaghelyén perszemásvandeeez nemlényeg.szoval mondjuk freemail.rol tudokodaküldeni leveletvagyhogyvanez?
2011. júl. 15. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál küldeni? De a "kaptam" az nem elég egyértelmű.

Ezt a címet te használatra kaptad, vagy valamelyik ismerősödé?

Ha előbbi, akkor a postafiok.hu címen be tudsz lépni jó eséllyel, ha utóbbi (azaz írni akarsz ennek az illetőnek), akkor semmivel sem különbül viselkedik ez a cím, mint bármilyen más "végű".

2011. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy ***@pofa.be is, csak egy idő után szar lesz, és nem kapod meg a leveleket... pedig az eleén olyan jól működött az enyém is... :(
2011. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig működik a pofa.be :) elég jól szuperál, meg is kapok rá mindent :) Ráadásul elég hangzatos az eleje is :D:D
2011. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!