Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha gyk függő...

Mit csináljak ha gyk függő lettem? : D

Figyelt kérdés
mindennap felkelés után egyből gyk-ra fel és itt csapatom egész nap..Ez már tök nem normális Ezt hívják gyakorikerdesek.huszinrómának....:D
2011. júl. 16. 21:41
 1/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan mi a szart csináljak??
2011. júl. 16. 21:42
 2/9 anonim ***** válasza:
én is
2011. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mit csináljak?Bekéne tiltani ezt az oldalt:D Egy csomó ember függő leszxD
2011. júl. 16. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
én is az lettem. nekem kb már olyan mint a face. durva. x'dd
2011. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jah néha én is =DD de ne aggódj elmúlik magától ha más dolgok kerülnek előtérbe (barátok, suli, munka, egy játék stb) sztem ki tudsz zökkenni majd gyorsan mert azért vannak érdekesebb dolgok a nagyvilágban =D
2011. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is
2011. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Duuurva a gyikkel álmodtam. -.-' Vmi olyasmi volt h a százalékom drasztikusan megváltozott xDD nem tudom h feljebb vagy lentebb ment de az mind1 is. xD
2011. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
komoly? én is a gyakori kérdésekkel álmodtam. álmomban megnéztem az egyik volt válaszomat, és lepontozták nagyon, ma reggel meg megnéztem, hogy tényleg lepontozták e, mert nem voltam benne biztos, hogy csak álmodtam xd
2011. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hahaha lassan létre lehetne hozni egy gyik elvonókúrát
2011. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!