Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valamilyen zeneszerkesztő...

Valamilyen zeneszerkesztő programot keresnék de valami komolyabbat nem valami gagyi írjatok már címet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
FL Studio ilyenre gondolsz?
2011. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom, mit értesz gagyi alatt. Jobbnál jobb szerkesztők vannak, szinte bármelyiket lehet gagyinak mondani, attól függ, mihez viszonyítjuk. Én az Audacity-t tudom, ajánlani, nálam bevált! Okos kis program, és egyszerű használni.
2011. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az a lényeg, mire akarod használni. Felvételkészítésre jó és profi a Sony Acid (én a 6.0d verziót használom). Keverésre, VSTi hangszerekhez, mastereléshez ott a Cubase (stúdiókban is sokáig használták), a Cakewalk vagy a Sonar. Mostanában a profi zenestúdiókban nagyrészt ProTools-t haszálnak.
2011. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!