Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan döntsem el hogy mi a...

Hogyan döntsem el hogy mi a saját akaratom, ami szívből jön, és mi az amit a külső hatások miatt vélek jónak?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy volt egy barátom...két évig voltunk együtt, ő punk volt.

Én átlagos lány voltam, megtetszettek a zenék amiket hallgatott,sosem hallottam azelött még ilyent, a kapcsolatunk vége felé jártunk mikor öltözködésben is változni kezdtem, de elég enyhén..én észre sem vettem

Természetem mindíg is lázadó volt, már óvodás korom óta (stb)

De miután szakítottunk 1-2 hónap múlva már úgy néztem ki én is mint egy punk csaj.

Jártam koncertekre is, de valahogy mégsem tudtam eldönteni hogy azért lettem ilyen mert magamtól is ilyenné váltam volna, miután valaki megismerteti velem ezt a szubkultúrát, vagy pedig az ő 'emlékére' akartam ezt magamnak megőrizni?

Tehát honnan tudjam mi lett volna ha nem lett volna ő, és nem ő ismerteti ezt meg velem?Úgy is ezzé váltam volna?A saját érzésem?

Hogyan tudhatom ezt meg?


2011. júl. 27. 21:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát hogy tényleg 'punk'-e amit érzek belül vagy csak őt akarom visszahozni ezzel?
2011. júl. 27. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha két évig jártatok, hatással volt rád. Nyílvánvalóan ő neki van köze a bekövetkezett változáshoz, de ez nem feltétlen azt jelenti hogy őt másolod, vagy akarod visszahozni. Gondolom szép emlékek kötnek egy-egy zenéhez, ruhához. Ahogy egyre többet tapasztalsz, egyre több stílusra találsz rá, szépen kialakul a te egyéni stílusod. (tudod minden ember a másikról vesz példát, ez alul nincs kivétel)


A lényeg, ha jól érzed magad punk ruhákba, és magabiztos vagy, úgy érzed jól nézel ki. Járj abba, ha kétségeid támadnak, akkor változz. Mindig olyan legyél amibe a legjobban érzed magad :)

2011. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte lényegtelen :) Ha annyira távol állt volna tőled ez a stílus, nyilván nem veszed fel. Mindenki változik más emberek hatására. Ez az élet rendje. Aztán majd rájössz, hogy mi is az, ami valójában te vagy. Ha punknak érzed jól magad, akkor legyél az. Az már tökmindegy, hogyan, és mi miatt jutottál oda :)
2011. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi kedvesek vagytok, végre normális válaszokat is írnak..:) (írhattok még)
2011. júl. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!