Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol lehet megnézni '96-os...

Erőke kérdése:

Hol lehet megnézni '96-os halálozási "listákat"?

Figyelt kérdés

Mostmár nagyon idegesít hogy a tvben meg a neten is ilyen baromságokat hallok, hogy halálkor azonnal ujraéledünk meg ilyesmi és elegem lett... én 96 július 24-én születtem és meg akarom nézni hogy azon a napon valamikor 23 óra után ki halt meg... most jövök rá hogy ez szinte lehetetlen... :DD

ha ismertek helyeket ahol ilyet meg lehet nézni akár neten akár valahol a valóságban akkor légyszives írjátok le :)

köszönöm


2011. júl. 28. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem éledünk újjá, ez a világ legnagyobb baromsága. Hogy a francba? Amikor még csak pár millió fő volt a Föld lakossága, most meg már több mint 7 milliárd ember van. Osztódtunk vagy, hogy gondoljátok? Hihetetlen mikre nem képes az ember, ahelyett, hogy elfogadná...komposztok leszünk.
2011. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a legszebb ebben az egészben, hogy senki nem tudhatja biztosan. Aki már tudja, mi van az élet után, mi történik velünk, az nem jön vissza közölni velünk. Az is lehet, hogy újjászületünk, az is lehet, hogy eltűnünk, lehet, hogy van menny, hogy van pokol... De az igazságot senki nem tudja biztosan :) És ez így jó! :)
2011. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tudom, ők is: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!