Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék tisztában a...

Hogyan lehetnék tisztában a képességeimmel?

Figyelt kérdés
nemtudom ki vagyok, és ez eléggé kiborít. Gondolkoztam, és nemtudom mi szeretnék lenni, milyen a stílusom, és a képességeimmel sem vagyok tisztában, és szerintem ez az oka ezeknek. (sokszor mondták mások, hogy túl keveset gondolok magamról) Hogyan ismerhetném meg magam úgy, hogy ne legyen kevés önbizalmam és ne is sok, hanem pont magammal legyek tisztában, és hogy mit szeretnék az életben
2009. ápr. 6. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj ki minél több dolgot, hogy megtapasztald, miben vagy jó. És felejtsd el ezt a centralizált énképet, amely arra ösztökél, hogy megkérdezd: "ki vagyok?"
2009. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Interneten keress ilyen tesztet, tudáspróbákat.

Olvas sok könyvet. Keresd Alexander Oakwood író könyveit, aki önfejlesztő könyveket ír.-Keresd a Libri könyves boltokban.

Remélem segíthettem. Mindenkinek van célja, senki sem céltalan. Mint ahogy a vonalnak is van eleje és vége.

2009. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!