Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs negatív hatással az...

Nincs negatív hatással az rám, ha folyamatosan és kizárólag csakis bűnügyi dokumentum filmeket nézek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy már profin eltudnék rejteni egy holttestet és elmenekülni,annyi ilyet néztem :D

19L


2011. júl. 28. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
De negatív hatással van, mert hosszú távon beszűkíti a gondolkodásod. Fontos, hogy széles látókörű legyen az ember, szóval ha ilyet veszel észre magadon, akkor kezdj el még néhány dologgal foglalkozni.
2011. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nézzél közbe mást is,mondjuk egy aranyos rajzfilmet.
2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy nézzél természetfilmet, történelmi dokumentumfilmet (ott is van pl hogy nyomoznak, hogy hogyan halt meg az illető stb)...
2011. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

anyum egy időben állandóan az ID discovery-t nézte. mentünk a városban és a fehér furgonról már az jutott eszébe, hogy olyanokkal rabolják el a fiatal nőket.

...

aztán az én kedvemért ma már nem nézi.

2011. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Párom anyukája mást sem néz csak a sok helyszínelők, gyilkos számok hülyeséget és ki is hatott rá. Fél több mindentől mint előtte, azzal jött hogy őt éjszaka kirabolják, megölik, szörnyű...
2011. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.èn is sok ilyen horrort,szellemes f*szságot néztem,és valamelyik nap olyan rémálmom volt,nem gondoltam volna hogy felkelek reggel...
2011. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is csak Discovery Investigation-t nézek,mást nem.Más nem érdekel :S
2011. júl. 28. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:

A bűnügyi filmeknek semmi köze a h*lye horrorokhoz meg ilyenekhez!

Amúgy kérdező én is csak ilyeneket nézek, bár én sorozatokat is, de hát az ember nem erőszakolhatja magára azt ami nem érdekli. Én még nem tapasztaltam mellékhatást.

19L

2011. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Én is nézem, és eddig én is perfekt módon tüntettem el mindent, senki nem sejt semmit.
2011. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
en gyilkos elmeket es hasonlokat nezek. imadom
2020. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!