Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülyének néznek, ha el kezdek...

Hülyének néznek, ha el kezdek énekelni az utcán mikor sétálok, vagy hangosabban dudorászni?

Figyelt kérdés
Nem sokszor csináltam ilyet, de, ha elkapok egy olyan "hülye ez?" pillantást valakitől, na attól nagyon kiborulok. És néha csakúgy kedvem támad hozzá, mert szeretek énekelni.
2011. júl. 28. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, de ha nincs olyan vacak repedtfazék hangod, és nem is énekelsz túl hangosan, akkor nyugodtan szard le, hogy mások mit gondolnak.
2011. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 28. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, mások véleménye izgasson a legkevésbé. Dalolj.
2011. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztosan, de ne érdekeljen, az emberek mindenkit hülyének néznek aki nem olyan mint ők
2011. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak akkor, ha nem táncolsz. Anélkül nem ér semmit. Én például egy boltban a földön ülve számoltam a pénzem, vagy épp bolti zenére táncoltam... :D
2011. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utolsó nem vagy semmi. :)
2011. júl. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!