Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért baj, hogy vannak céljaim...

Miért baj, hogy vannak céljaim 12 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nekem komoly céljaim vannak az életben, amitkért meg kell küzdeni, és nem a legegyszerűbb elérni.De nekem ez az álmom!És mindent meg fogok tenni, hogy elérjem a céljaimat! A barátaim meg csak azt mondják, hogy ráérek, előttem az élet...


12/L

Ági


2011. júl. 29. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem baj. ^^ Megkérdezhetem, hogy mik a terveid? :)
2011. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok sikert. Nem baj az, ha vannak céljaid.
2011. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igen, persze. Csillagász szeretnék lenni, majd 1x. Tudom, hoyg rengeteget kell tanulni és Magyarországon nagyon nehéz lenne elhelyezkedni, mondjuk nme is itthon szeretnék.

2011. júl. 29. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szép álmok. ^^ Ha tényleg érdekel, ne hagyd, hogy mások elvegyék a kedved. :)
2011. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm(:
2011. júl. 29. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:

nem szabadfeladni. jelentéktelen hogy a többi piáló cigiző erkölcstelen tini mit gondol. ők meg vannak vezetve.


ha csillagász akarsz lenni, akkor el kell döntened, hogy pontosan mivel akarsz foglalkozni. Az univerzum fizikájával(kozmológia), a téridő milyenségével, annak részecskéivel (kvantumfizika) vagy csak úgy a bolygók tanulmányozásával.

mindenképp kell fizikából, matekból, kémiából, esetleg infoból, földrajzból érettségi, ha lehet emelt szintű. ezek alap dolgok, hogy távcsőhöz ülhess. tudni kell a bolygók mozgásából kiszámítani a sűrűségét, nagyságát, távolságát, (ha gázóriásról beszélünk) a fúziókból keletkező fény erejét, stb.... szóval nagyon összetett.

és persze angol nyelvvizsga is kell. az alap szinte mindenhol.


gimnáziumba próbálj továbbtanulni.

amit erősen ajánlok: szerezz dipomát az Eötvös Loránd Tudományegyetemen, csillagászati tanszék valamelyik szakján.

2011. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó:)

Ige ezeknek a dolgoknak már utána néztem. Legjobban a kvantumfizika érdekel:) Azt is tudom, hogy ezekből a tárgyakból kell érettségi, fizika, kémia, földrajz, matek nagyon érdekel, az infót meg majd valahogy megcsinálom:D

2011. júl. 29. 10:49
 8/10 anonim válasza:
Én ugyanennyi vagyok, ügyvéd, esetleg orvos szeretnék lenni (kb 2 éve :D) szóval szerintem nem gáz XD
2011. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én rock sztár akarok lenni.

Íme a fekete lyukról, ha érdekel [link]

2011. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze csak ha tudsz valamenyire angolul.
2011. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!