Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudok tenni energiaital...

Mit tudok tenni energiaital függőség ellen?! SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Próbáltam abbahagyni, de nem bírom ki a napot min.napi 2 (kisebb) doboz energiaital nélkül!

Hogy lehet erről leszokni?!

Köszi előre is a válaszokat.


2011. aug. 2. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kávé helyette?

vagy kóla?


6 éve van meg a napi min2 doboz nekem is,ideig óráig sikerül csak


akkor nem ittam kb 3 hónapig amikor vizsgaidőszakban napi 5-6 is elfogyott,és besokallt a szervezetem

2011. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)Kipróbálom, hátha kóla beválik.

További ötleteket is szívesen fogadok :)

2011. aug. 2. 11:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak eldöntöttem, hogy nem iszom.


manju

2011. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszol.

Erős ember vagy, menni fog.

2011. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Majd igyekszem.
2011. aug. 2. 12:20
 6/14 Fuuton ***** válasza:
Egyszerű, nem veszel.
2011. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A nem vevéssel csak az a baj, hogy meglátom és nem tudom otthagyni :( Bár ma már sikerült, szóval hátha nem vagyok reménytelen eset :) Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. aug. 2. 22:23
 8/14 Fuuton ***** válasza:
Ültess bele a fejedbe egy olyan gondolatot, hogy undorodsz az ízétől, és akkor pár nap után észre fogod venni, hogy tényleg így van, és ha kívánnád se vennél.
2011. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 xyzkds ***** válasza:
100%

ez cs elhatározás kérdése

ha vmiről nem akarsz leszokni, akk az nem fog menni

és amíg olyat írsz, h nem tudom otthagyni, addig nem határoztad el magad

nemtom törtél-e már cserepet v betont v bármit, de ott is ez van: ha úgy ütöd meg, h v eltörik v nem, akk a kezed törik el! ha úgy ütöd meg, mintha ott se lenne, akk szétmegy, mintha ott se lenne

szóval egész egyszerűen eldöntöd, h hnaptól 3 hónapig cs és kizárólag vizet iszol, (fontos, h kijelölj egy egyértelmű időintervallumot másodpercre pontosan, és egy egyértelmű szűkítést, itt: cs víz) de tényleg semmi mást

aztán, hidd el, h 3 hónap múlva nem fog kelleni


ja és még egy, anyagias természetű:

amikor elmész a boltba, és vennél egy energiaitalt, akk pontosan megnézed, h mibe kerül és azt a pénzt otthon elteszed vhova, majd 3 hónap múlva megnézed mennyi jött össze


ha tényleg elhatározod magad erre, akk menni fog ;)

de a kulcsszó az elhatározás!

2011. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ok! Elhatározom és írok 3 hónap múlva :) Kíváncsi vagyok, meddig bírom...Bár a csak víz az érdekes lesz :/
2011. aug. 5. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!