Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy túl sokat gondolkodom?

Lehet hogy túl sokat gondolkodom?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkodom magamról,meg a világról,meg a többi emberről.Nincs hú de sok önbizalmam,bár már rajta vagyok a jó úton,úgy érzem,próbálom építgetni,több-kevesebb sikerrel.Arra is gondoltam már,hogy túl sokat gondolkodom,túl komplikálom az egészet,és azért vagyok olyan amilyen.Amikor társaságban vagyok,hosszabb ideig,nagyon jól érzem magam,ha olyan a társaság akkor akár teljesen fesztelen is tudok lenni,és nem gondolkodom semmin se,csak ha egyedül vagyok.Szeretnék magamra máshogy tekinteni,mert tudom,hogy ahogy magunkra tekintünk,úgy fognak ránk is tekinteni mások.Magamban kell elkezdeni a változást,ezt már tudom.Na most megint túl sokat gondolkodtam:D

Hogyan változtathatnék ezen?Hogyan tekintsek úgy magamra ahogyan szeretnék?Mert van egy elképzelt képem,de nem olyan egyszerű azt megvalósítani.

17/L


2011. aug. 5. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig pont azt az elképzelt képet kellene nap mint nap felidézni,dédelgetni magadban.ÉREZNI,hogy MÁR AZ VAGY.
2011. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok, állandóan filózok valamin. :) Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni, arra vigyázz, hogy még egészséges keretek közt maradj, mint szellemileg, mint fizikailag, és nem lesz gond, sőt így sokkal fejlődőképesebb leszel, mint mások, akik fele annyit sem gondolkodnak. Nem rossz tulajdonság ez, lehet a többi embernek kissé frusztráló, én ezt látom sajnos, de nem kell velük foglalkozni. :)
2011. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Ja, és még annyit, hogy a változáshoz tényleg ez kell, amit az első leírt, el kell hinned magadban, hogy te már olyan vagy, amilyen szeretnél lenni, aszerint kell viselkedned, aszerint kell élned és egy idő után tényleg olyanná válsz.
2011. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt abban a korban vagy, amikor az ember sokat filózik magán és a világon - hogy kicsoda is ő és hol a helye, másrészt pedig, ha okosabb és érzékenyebb vagy az átlagnál, akkor nem tudsz nem filózni...:)


Ez van, legjobb, ha elfogadod magad ilyennek. (Nehéz, tudom, én ilyen vagyok.) Aki nagyon más, azt általában kivetik maguk közül az átlagosak - azt kell megkeresned, hogy ki vagy te, és mi a te utad. Ez nem egyszerű, sokszor vargabetűkkel és fájdalmakkal jár, sokszor hosszú, de akkor sincs más esélyed, mert ha másnak születtél, mint az átlag, akkor ha megszakadsz, sem fog elfogadni téged egy átlagos (azért, mert nem ért, akit pedig nem értenek, attól általában félnek és azt taszítják kifelé maguk közül).


Minden jót!

2011. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egész érdekes amit mondasz. Nekem az ilyen dolgok már gyermekkorom óta érdekelnek a mai napig. Elég sokszor megkérdezem magamtól, hogy ki vagyok,miért csinálom azt amit. A csillagászat is körömbe tartozik, az elméletei legalábbis. Nagyon fura dologok ezek. Gyakorlatilag nem is lehet leírni olyankor mi a bajom. Már annak is utána olvastam, hogy mások miért nem ilyenek. Viszont ez valami pszichés dolog lehet. Én úgy gondolom, hogy ez izgalmas dolog. 16f
2016. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!