Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek 3hónap alatt...

Szerintetek 3hónap alatt lemehet 12kiló?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 19:10
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
igen,az pont jó,heti 1 kiló fogyás tökéletes
2011. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Válaszolván a kérdésedre, szerintem igen, lement. Eltaláltam?
2011. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Van "Fogyókúrák" téma is... De igen, lemehet, hogy ne OFF-oljak.
2011. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne félj, le is pontoztalak!
2011. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem ismerősöm olyan diétát alkalmazott hogy

1.nap nem evett semmit csak vizet ivott.

2.nap csak gyümölcsötevett

3.nap pedig mindenfélétt ehetet 2000 kalóriáig

És ez ismétlődött 3 hónapon átt és 27kg-ot fogyott.. Szóval igen lelehet adni :D

2011. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Persze, a 3 hónap alatt 12 kg teljesen normális.


Én például 8 kg-ot adtam le. Az első 4-et a heti egy kg-mal kezdtem, de aztán láttam, hogy működik így nagyon keveset ettem utána (reggel délben és utoljára 16órakor) na és persze sokat bicikliztem. Ilyenkor már 1 hét alatt fogytam három kilót és még egyet sikerült. Utána már nagyon hozzá szokott a szervezetem az ilyesféle étrendhez. Viszont féltem, hogy ha újra elkezdek enni majd visszajön rám, mert jártam már így (kollégium). Mostanra 2 hét után azt mondom, hogy mindent eszek és tartom a súlyom, de várom a megfelelő alkalmat, hogy újra kezdhessem és még 4 kilótól szabaduljak meg. 52 a cél :)


Hát ennyi lenne.. és bocsi, ha egy kicsit túlságosan is belementem a saját kis történetembe.

2011. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

3 hónap alatt 12 kilót?

Igen, le lehet adni, azonban nem mindegy miből fogysz!

Ha azt akarod, hogy a szervezeted az izmaidat kezdje el lebontani, és a zsírhoz ne nyúljon, nyugodtan hallgass olyanokra, akik azt tanácsolják, h ne egyél semmit... A súlycsökkentésnek nem ez a módja! Ez a legrosszab módszer.

Nyugodtan olvass kicsit utána az interneten.

Amit neked tenned kell, az nem más, mint a kajád rendbe tétele és valamilyen aerob mozgás.

Az étrendedbe törekedj arra, h minél kevesebb szemét kaja (feldolgozott) legyen és minél jobban természetes eredetű legyen. Pl. egyél halat, csirkét zöldségkörettel, használj a főzés során olívaolajat, stb, és inkább kisebb adagokat de többször, pl. napi 4x. A koplalást felejtsd el... Inni valóban kell! Sokat! De csak szénsavmentes ásványvizben gondolkodj.


Ennek rendbe tétele után jöhet az aerob edzés! Ez lassú, egyenletes tempójú mozgás, ami kb. stabil 130 körüli pulzusszámhoz vezet. Ebben az állapotban fog csak a szervezet a zsírhoz nyúlni.

Na így kel lefogyni, h valóban abból fogyj amiből Te is akarsz!

Kitartás és menni fog! Fejben dől el! :)

2011. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A 21:50-es válaszadónak szeretnék üzenni!

A módszered a fogyásra nem kimondottan hatásos. Ugyanis eléggé megtévesztő a hirtelen súlyvesztés. A biciklizéshez nyilvánvalóan energia kell, és az energiát pedig a bevitt kalóriákból nyerjük. A te súlycsökkenésed a napi háromszoros (4 után már nem eszel, ez sajnos baj) nagyon gyenge étkezés mellett, egyértelmű, h a szervezeted ahhoz, h bírja a biciklizést, az izmaidhoz nyúl! Na abból elég könnyen lehet fogyni és még gyorsan is. A súlyvesztés miatt, azt gondolod, h jó úton haladsz és még kicsit be is iktatod, h na még egy kicsit kevesebbet eszek a kelleténél, és még jobban fogok fogyni.

Sajnos a szervezet nem így működik! Sokkal bonyolultabb annál, mintsem így működjön.

Nemcsoda, h visszajönnek rád a kilók. Valójában nem azok jönnek vissza rád, amit most leadtál (azok az izmok voltak), hanem újabb zsírokat tartalékol a szervezet! Kénytelen, hiszen pánik üzemmódba kapcsol, mert nincs semmi értékes kaja, amit feldolgozhatna, ezért inkább raktároz!

Szóval az aerob mozgás (biciklizés) jó, de tessék már enni mellé! Tilos koplalni! Az esetek 90%-ban nem az étel mennyiségével van a baj, hanem a minőségével! Erre törekedj és maradj is ezen a vonalon. Ekkor simán eléred a kívánt értéket, és állítom, h azon is fogsz maradni!

Abszolút a jóindulat beszél belőlem! Úgy írtam, hogy a kérdező is tudjon belőle meríteni, tanulni!

Kitartás! :)

2011. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én egy hónap alatt fogytam 11 kilót.Annyit tettem,hogy leraktam a cukros kólát,a szemét kajákat,és elkezdtem ellipszistrénerezni.

3 hónap alatt 12 kiló,az bőven belefér az egészséges határokba.Ügyelj arra,h természetes dolgokat egyél.és sok vizet igyál.

2011. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves 00:04-es válaszoló!

Köszönöm, hogy írtál. Teljesen egyet értek a válaszoddal és tényleg hasznos a kérdező számára is.

Lehet, hogy a történetemet nem egy ilyen kérdésnél kellett volna leírnom ugyanis semmiképpen sem ajánlom, hogy bárki is példaként kezelje. (csak az első mondatomat szántam válasznak)

Valóban nem a megfelelő módszert használtam a fogyáshoz, és már az elején tudtam jól, mivel írtam is, hogy tapasztaltam ezelőtt mik a következményei. De mivel már rengeteget kísérleteztem magamon, tudtam, hogy mi az amire oda kell figyeljek. Mert ugye minden szervezet más és más a kevés és a sok étel is.

A szerencsém, hogy az elejét még a heti normál 1kg-mal kezdtem így az első 4 kg valóban zsírból ment le.(a normál módszer) Mivel rendszeresen táncolok így túl sok zsír nem volt rajtam így nem zavart, hogy a többit már izomból fogytam.

És igen, ha egyből elkezdtem volna enni, tuti, hogy a leadott izmot is zsírra cseréltem volna mivel a minőségen és a mennyiségen is sokat változtattam a szervezetem raktározott. Ezért kellett nagyon nagyon lassan visszaszoknom a normális étrendhez.


üdv. "21:50-es"

2011. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!