Mit jelent az h milf?

Figyelt kérdés
És NORMÁLIS kérdések várok!!
2011. aug. 6. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

normális kérdéseket?

Mi volt az ősrobbanás előtt?

2011. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Kérlek szépen az ősrobbanás előtt én voltam. Meg is magyarázom, hogy miért. Tehát, mivel Chuck Norris, Jézus fia, és Jézus meg Isten fia, és Chuck Norris az dédunokám, ezért Isten az én fiam, tehát én teremtettem meg mindent. Isten csak egy mellékhatása van az ősrobbanásnak, véletlen jött létre.
2011. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Ja és természetesen én okoztam az ősrobbanást, amikor szkanderoztam a szobatársammal, és odafingtam az orra alá, hogy könnyebben legyőzzem, le is győztem, de jönnie kellet még egy pukinak, elkértem tőle az öngyújtóját, meggyújtottam, és ez volt az ősrobbanás. Sajnálom, de azt kell mondanom, hogy ti fingból lettetek.
2011. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mother I Like to Fuck
2011. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

b*szni való anyukák


de milf pl egy 35-40-es nő is már, nem kell hogy anyuka legyen:D

2011. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó 2nél a pont!
2011. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!