Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » S. O. S. Hogyan érjem el,...

S. O. S. Hogyan érjem el, hogy ne szakadjon meg a szívem mindahányszor átvágnak?

Figyelt kérdés

Mondhatom tényleg úgy érzem, hogy megszakad a szívem szó szerint, mikor valami olyan történik, ami megbánt. Szörnyű érzés és még rosszabb, hogy nem tudom kontrollálni, olyan , mintha a testem jobban tudná mi bánt engem, mert előbb reagál, mint ahogy én átgondolnám a dolgot. Tudom, hogy komplikáltan hangzik, de megpróbálom elmagyarázni:

Pl. megtudom, hogy, akiben megbíztam, ellenem beszélt.abban a pillanatban a mellkasomon fájó, szorító érzés uralkodik el, a szívem elkezd 120-al verni, és elerednek a könnyeim, olyan nagy a fájdalom, és ez mind azelőtt történik, mielőtt mérlegelném a dolgot.

még egy példa:

Eszembe jut, hogy fel kell hívnom xy személyt, mert tartozik nekem pénzzel és, hogy mikor fizet(ez úgy tök lazán, semmi aggódás), és amikor elkezdek tárcsázni, ugyanez az érzés fog el.

van rengeteg ilyen szituáció, és szeretném ezt valahogy megszüntetni, mert úgy érzem belebetegszem.

SEGÍTSETEK!!


2011. aug. 8. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Sürgősen felejtsd el ezt az általad kitalált összefüggést, különben tényleg belebetegszel. Testileg és lelkileg. Tényleg léteznek ezek a testi jelek, de nem veheted őket ilyen komolyan, mert ahogy adagolod magadnak, annál jobban ivódig az elmédbe, hogy ha megbántanak, sírni kell.. Remélem tudtam segíteni
2011. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez mindenkinél így van, bár van aki jobban a szívére veszi, van aki nem. Keresd mindennek a jó oldalát...
2011. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!