Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha nem érzitek úgy, hogy...

Néha nem érzitek úgy, hogy senkik vagytok és milyen rossz az élet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 22:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%

Aki így érzi annak ideje lenne lekötnie magát mert túl sok a szabadideje.


Kell keresni valamit amiben örömödet leled és szórakozol, vagy pedig szenvedni azért hogy fent maradjon a neved miután meghalsz.


Én az elsőt választom.

2011. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én meg kamasz vagyok, mégsem szoktam ezt érezni.:D
2011. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:54


Hát én is így szoktam.. Én próbálom az életet szépnek látni és kihsználok mindent, de ha lenéznek és semmibe vesznek, akkor nem lehet mit tenni.Akármit csinálok, akármilyen jót teszek, vagyy nem veszik észre, vagy csak a rosszat veszik észre.Akármit akárhogy csinálok , semmi sem jó. :(

14/f

2011. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 szamóca.. ***** válasza:
ma 10:31 amíg azért teszed a jót hogy észrevegyék, addig nem is lesz jobb. lehet önzés a jócselekedet, de akkori s csak a saját lelked ápolgasd vele, ne más elismerését várd.
2011. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%

22:23-asnak is: De, én például szinte állandóan ezt érzem. Egyszerűen nincs jövőnk, fiataloknak, persze, az idősebbek se. Tök mindegy.

Úgyhogy a válaszom, de igen, nagyon sokszor, szinte állandóan, de én 2 hónapja elmentem pszichiáterhez. Gyógyszerbe ne menj bele, mert rád dumálják, hogy "na, akkor ezt életed végéig szedni kell", na, ebbe ne menj bele.

De mit gondolsz, miért növekszik Magyarországon az öngyilkosok száma megint? Mert nagyon sokan ezt érzik, és vannak, akik családdal (gyerekkel), munka nélkül. A nyögdíjasok már el vannak valahogy, mert nekik minden hónapban visz a postás pénzt. De az aktív korűakkal mi van? Azok le vannak szarva, legyenek öngyilkosok, dögöljenek meg, mert mint lézerjani (Fidesz) is megmondta, akinek nincs semmije, az nem ér semmit. Hát akkor ehhez kell tartanunk magunkat még pár évig. Vagy megdöglünk, vagy kibirjuk. Aki fiatalabb, menjen el ebből az országból, nekem ez a véleményem.

2011. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Llano válasza:

Igen, van úgy hogy az ember így érez.

Semmi nem jön össze, utálja magát, meg ilyenek.

Ilyenkor próbálj meg emberien gondolkodni:

Mindenki hibázhat, ez nem te vagy, tudsz te más is lenni.

Hidd el, sikerülni fog. Fogj bele abba, amibe eddig soha !

Bízz magadban ! Velem is megvan sokszor olyan dolgokat elfelejtek, amiket kb. 1-2 perce csináltam. PL: Hova tettem el a lakáskulcsot, és van úgy hogy másik libasort álnak a ház előtt, hogy bejöhessenek... :D


De félre a poént, bíznod kell magadban, most más lessz, és mondom, tedd próbára magad. Egyet még írok:

Pl: Átúsztam az uszodát, magam. Tudtam úszni, mostanában sokszor kifulladtam. ( nem dohányzom ) Nem hittem benne, de mégis megcsináltam. Miért ? Mert hittem hogy sikertülni fog. Sok sikert neked is !

2011. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Genesz válasza:

Ha úgy érzed hogy senki vagy , akkor csinálj valamit amitől leszel valaki.


Ja én régen szoktam így érezni de már nem.

2011. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Rajzos13 ***** válasza:
hát én 21 éves vagyok és már lassan 1 éve folyamatosan így érzek. Van megoldás: Járj többet emberek közé, ha a szüleiddel van valami konfliktusod akkor tegyél meg mindent hogy megold azt. Esetleg keress új hobbit.
2011. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenki érez ilyet néha,én olyankor arra gondolok,hogy van aki rosszabbul él.Van akinek nincs tető a feje felett,éhezik,vagy a harmadik világ országaiban nem tud még vizet sem adni a gyerekének és a karjaiban alszik el örökre.Na,Ő érezheti,milyen rossz az élet.
2011. aug. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Dee... Sokszor megesik... :/ Viszont ilyenkor kell erőt vennünk magunkon és felállni, majd folytatni :) Úgy hallottam az élet nem érdemli meg, hogy szomorúak legyünk miattuk :D Na fel a fejjel :D
2011. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!