Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik az az ember "szereplő"...

Létezik az az ember "szereplő" aki az álmomban részt vett? (lent)

Figyelt kérdés
Álmodtam egy nagyon szép lányrol és meg szeretném tudni hogy ezek az álmok teljesen kitaláciok vagy ez a lány valahol létezik és él a földön. (Lécci csak normális válaszokat.)
2011. aug. 16. 11:59
 1/5 kriszesz91 ***** válasza:
100%
Az álmok nagyon jók, és izgalmasak... az agy kever dogokat, a napi összegyült gondolatokat engedi szabadjára... én egyszer álmomban, az utcán veszítettem el a szüzességem.... émes miket tud fabrikálni az agy.
2011. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h létezne.. Fejedben összeállt egy kép a "tökéleteslányról" és azt álmodtad meg. Nekem sokszor van, h olyan embereket látok álmomba akikről tudom, h vannak, meséltek már róla, de még soha nem láttam őket.. csak a "mesék" alapján gondoltam, h így nézhetnek ki.. Érdekes dolog, h miért azt és miért pont akkor álmodja azt az ember, amit. :D
2011. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi az eddigi normáliskommenteket :) Csak az abaj hogy ezt ma álmodtam és csak arra a képre tudok gondolni amikor látom a lány és közeledünk... UGyérzem most h nem kkel más csak öööö.. (ilyen még sosem volt :(
2011. aug. 16. 12:55
 4/5 anonim válasza:
Egy cipőben járunk: én is pont egy ilyen álomlányt keresek már néhány évtizede... Szerencsére annyian vagyunk a Földön, hogy elég kicsi a valószínűsége annak, hogy nem létezik az a lány. Vagy létezett. Vagy fog. Viszont sajnos annyian vagyunk (voltunk-leszünk), hogy annak is elég kicsi a valószínűsége, hogy pont mi találkozunk Vele. Meg hogy ráadásul épp szabad... De remélni nem csak szabad: kötelező.
2012. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Létezik, mert a tudatalattid olyan embereket helyez el az álmodban, akiket már láttál az életedben. Az teljesen mindegy, hogy a legjobb barátod vagy egy vadidegen. Ha csak egy ezred másodpercig is de láttad, akkor onnantól fogva, a tudatalattid őt is belehelyezheti az álmaidba.
2012. dec. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!