Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van benned valami egyedi,...

Van benned valami egyedi, valami különleges? (Külső, belső egyaránt. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Tényleg mindenkiben van valami, pl. aki azt írta, hogy nincs, na, csak ő volt ilyen "pesszimista". :D

Én is szeretem a művészeteket, írás, rajzolás, de a zene... húú, hallgatni még megy, de egyébként... :D


Utolsó, képzeld! Nekem a jobb csuklómon van pici korom óta egy vágás, kb. 3 cm hosszú, a kerítéssel karmoltam ki. :) Királyak vagyunk. :)

2011. aug. 22. 16:28
 12/22 A kérdező kommentje:
A vörös göndör hajhoz pedig annyi, hogy minden vágyam, hogy vörös göndör hajam legyen. Kb. három éve vagyok a megszállotja, olyan tündéri külsőt kölcsönöz. :) Hosszú, göndör, vörös haj, hófehér bőr, zöld szemek, világos szempillák, pár szeplő... Áhh! :D
2011. aug. 22. 16:30
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet bennem ami különleges.

Külsőleg: talán a fura arcom, amire azt sem mondhatom,hogy csúnya, de azt sem, hogy szép:D

zöld szemem van, fehér bőröm régen volt vörösesbarna a hajam de azóta világos barna lett :( amit sajnálok.

Belsőleg: talán az , hogy nyugodt vagyok (persze az itthoni körülményektől eltekintve máshol tudok nyugalmat szerezni). és az, hogy megértő és nem nézek le másokat.

Szóval, nem megyek a birka csoport után maradok önálló gondolkodású. Talán ezért sincsenek túl sok barátom:D

2011. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nagyon csinos lehetett, bár gondolom most is az vagy. :D

Az jó, ha nem mész mások után, én sem szeretek lenézni másokat, meg hát azt sem szeretem, ha engem néznek le. Pedig éppen ezért teszik, mert ha pl. valakit elkezdenek cikizni, dobálni radírral (az osztálytársaim), inkább kiállok mellette és vállalom, hogy engem dobáljanak meg szóljanak le, minthogy neki kelljen egyedül megbirkóznia ezzel. Nekem is pont ilyen volt a nyolc általános sulis évem, és a legnehezebb benne, ha egyedül van az ember. :\

2011. aug. 22. 22:24
 15/22 Rajzos13 ***** válasza:
Nekem 2 éves korom óta van egy vágás az arcomon a bal szememtől egészen a jobb szemem alá ér. Durva nem? Ez elég különleges nem? Ja és a Hippi stílust követem 6-7 hónapja és egyre jobban tetszik.
2011. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek a vágások, és igen, durva. :P Sokan mondják, hogy csúnya, de szerintem különleges, és akár fel is dobhatja az arcod. :D Ha tetszik, kövesd, de divatból semmiképp. :)
2011. aug. 23. 14:17
 17/22 Rajzos13 ***** válasza:
Azért döntöttem e mellett mert elegem van abból, hogy ma már minden az anyagiaktól függ és azt is hogy megy ez a nagy magyarkodás meg a rasszizmos. És természetesen a csodálatos kormányzás miatt én elég rendszerellenes vagyok. Nem fogom húzni az igát egy ilyen elcseszett rendszernek akik erősen hajlanak a régi rendszer felé pedig pont az ellentétét hirdetik! Hát ezért nekem semmi nem számít ebben az életben a szereteten a békén és a nyugalmon kívül! Na BÉKE! :)
2011. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
mit jelent a hippi stílust követni? nekem nem túl egyedi hogy van valakin 1-2 karcolás. főképp nem a külsejétől lesz valaki egyedi, bár tény hogy vannak olyan megjelenések amiket nem sokan mernek/akarnak felvállalni
2011. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Rajzos13 ***** válasza:
Ez főleg a szabad elvűségről szól. Nekem azt jelenti, hogy ÉN nem állok be a sorba és nem fogom leélni úgy az életem, mint egy normál magyar ember. Mert nekem nemigazán jön be ez az ún. magyar mentalitás. És ahogy azt már mondtam semmi nem számít igazán csak a nyugi. BÉKE
2011. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Ani7999 válasza:
Igen,szerintem van,kapcsolatot létesített velem a szellem világ.Komoly.
2012. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!