Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha nem érzitek azt, hogy de...

Néha nem érzitek azt, hogy de jó lenne hollywoodi sztárnak lenni?

Figyelt kérdés

Néha amikor nézek egy filmet, vagy sorozatok akkor arra gondolok, hogy de jó lehet ezeknek a színészeknek az élete, mindenük meg van, érdekes a munkájuk, milliárdosok....és ilyenkor arra gondolok, hogy én egy senki vagyok és ez elkeserít. Aztán eszembe jut, hogy azért nem annyira jó nekik, mert nincs magánéletük....

Gondolkozott már ezen valaki?

Elég nevetséges, ovodás szintű a kérdés, de nekem ez éppen tegnap jutott az eszembe, és érdekel, mit gondoltok.


20L


2011. aug. 24. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék hollywoodi sztár lenni. Illetve színész.
2011. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nahát, most hogy mondod!
2011. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem.
2011. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát én is szívesen lennék az, de ez lehetetlen:) elég vicces még belegondolni is, én mint mozisztár?:DDD még önbizalmam sincs..
2011. aug. 24. 16:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Bruce Willis dadogott. Hova jutott?
2011. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem akarok az lenni, mertnem is mernék:Dcsak néha eszembe jut milyen jó lehet:) Bruce Willis meg azért jutott idáig mert nagyon jó színész:D
2011. aug. 24. 17:32
 7/13 anonim ***** válasza:

(Azt hittem, hogy egy kisgyerek (10körül) írta kérdést, de látom egy felnőtt nő... (én 23/f))


Szóval én azt gondolom hogy az indoklásod alapján valami nagy hiány van az életedben... Mindegy mi. De ha a szeretet érzése járna át a hiány helyett, akkor legfeljebb poénból gondolnál bele a sztárságba.


Akik sztárok akarnak lenni (azért mert azoknak olyan jó)

azok valójában sírnak. Sírnak mert nincs bennük szeretet.


Sry, radikális voltam. De így gondolom/tapasztalom.

2011. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg hiány van az életemben. De nem arról van szó, hogy nekem most minden álmom az, hogy sztár legyek, inkább arról, hogy legyek valaki. mert néha úgy érzem, hogy egy senki vagyok. És azért írtam ez a hollywoodi sztár dolgot mert ez filmnézés után jutott eszembe...Arra gondoltam, hogy milyen jó lehet így az életük, hogy azt csinálják amit szeretnek, sőt mi több meg is gazdagodnak belőle, én meg itt vagyok, azt se tudom, hogy mi akarok lenni, úgy is akármit választok éhen fogok halni vele(legalábbis itthon) és nagyon elkeserít ebbe belegondolni. Családomon kívül nincs senkim akire számíthatnék(barátok), csak ilyen felszínes kapcsolatok(2 db:D), nem nézek ki jól, nincs munkám ergo pénzem sincs. Félek elkezdeni dolgozni, félek mindentől ami új, hogy hogy fognak fogadni, hogy nem fogok-e bénázni. Iskola melett mehetek dolgozni, már nem várhatom el, hogy fizessék a tandíjamat. Tudom, hogy sokaknak 100x rosszabb és örülni kell, hogy legalább egészség az van. Engem mégis elszomorít ha a jövőmre gondolok.
2011. aug. 24. 18:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Intelligens lány vagy. Ez virít a soraid közül.

Én hiszek benned és hiszek a képességeidben.


De te még nem hiszel magadban ahogy nézem :)

És nyilván jó okod van rá. Nem éltem úgy mint te. Nem tudhatom.


De azt tudom hogy sokkal jobban a sorsunk urai vagyunk mint ahogy te most azt gondolod. Kár hogy ezt a hitet nem lehet neked átadni itt néhány gépelt sorban... :(

2011. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
el sem tudod hinni, hogy mennyire jól esett az, amit írtál. köszönöm!
2011. aug. 24. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!